Skocz do zawartości

Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie w sumie obojętny miesiąc, jednak jaki to by nie był to najlepiej jakby zlot był w pierwszy weekend miesiąca, nawet w czerwcu to źle nie wychodzi. W moim przypadku dwa ostatnie weekendy wszystkich miesięcy byłyby problemowe, bo końce miesięcy, a szczególnie kwartałów, półrocze itd to urwanie tyłka w kieracie. Jak chcecie, to pierwszy weekend czerwca byłby najmniej ograniczony przez urlopy, lub początek września, jednak we wrześniu nasze pociechy do szkół będą maszerować i może być problem z tym związany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Grzes77 napisał:

Dla mnie w sumie obojętny miesiąc, jednak jaki to by nie był to najlepiej jakby zlot był w pierwszy weekend miesiąca, nawet w czerwcu to źle nie wychodzi. W moim przypadku dwa ostatnie weekendy wszystkich miesięcy byłyby problemowe, bo końce miesięcy, a szczególnie kwartałów, półrocze itd to urwanie tyłka w kieracie. Jak chcecie, to pierwszy weekend czerwca byłby najmniej ograniczony przez urlopy, lub początek września, jednak we wrześniu nasze pociechy do szkół będą maszerować i może być problem z tym związany. 

 

A gdybyś nagle się poślizgnął na schodach, uszkadzając kilka kręgów, to dalej byś był tak niezbędny?

Uwierz mi - życie jest jak płyn - nie znosi pustki. Dlatego swoją nieobecność warto kreować. Choćby po to, żeby po powrocie elegancko opier... tych, co nie podołali. Bo zawsze znajdą się naprawiacze, szczególnie wśród własnych wychowanków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.01.2022 o 20:08, Grendziu napisał:

@ArekH i "radomiaki" i 8nni ostatni weekend sierpnia czy 1 lub 2 drugi weekend września?

Jak pisałem w pierwszej połowie sierpnia mam urlop, więc nie ma szans bym dostał extra kilka dni wolnego w końcu miesiąca, a ubiegając pytanie, nie , nie przełożę urlopu, mam go razem z małżonką. Więc jak by coś, zagłosuję za wrześniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
37 minut temu, ArekH napisał:

Jak pisałem w pierwszej połowie sierpnia mam urlop, więc nie ma szans bym dostał extra kilka dni wolnego w końcu miesiąca, a ubiegając pytanie, nie , nie przełożę urlopu, mam go razem z małżonką. Więc jak by coś, zagłosuję za wrześniem. 

@ArekHTo nie lepiej będzie 3-5czerwca?

@Grzes77 na pewno nie masz wtedy urodzin teściowej, cioci, drugiej teściowej, pierwszej i ostatniej żony i ich sąsiadek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

@ArekHTo nie lepiej będzie 3-5czerwca?

Wydaje mi się że czerwiec był w zeszłym roku i stwierdziliśmy że efekty łowienia są słabe i lepiej przenieść zlot bliżej jesieni. Wydaje mi się również, że wyszły też w tedy urodziny Grzesiowej latorośli. 

 

11 minut temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 na pewno nie masz wtedy urodzin teściowej, cioci, drugiej teściowej, pierwszej i ostatniej żony i ich sąsiadek ??

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zlot Fudacji dla Ryb - wątek zbiorczy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...