Skocz do zawartości

Jezioro Wicko Wielkie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiemy dlaczego w tym kraju nie ma ryb bo Grendziu kłusuje. Teraz stoi w jednym szeregu z kormoranami, rybakami.
PS. W 2003 widziałem Grendzia jak rzucał koszem na śmieci po przegranym meczu Kolejorza.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu, na darmo się produkujesz, zalogowali się tutaj żeby w stosunku do Ciebie przeprowadzić krucjatę i tyle. Choćbyś sto razy się tłumaczył, przepraszał i wogóle to będziesz dla nich zwykłym kłusolem. Prawdopodobnie dążą do tego żeby Cię zniechęcić do następnych przyjazdów na ich miejscową wodę. No bo to przecież ich woda i żaden Grendziu kłusownik tam ich ryb nie będzie łowił. Choćbyś się zesrał to i tak im nie dogodzisz.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2]Grendziu[/mention], na darmo się produkujesz, zalogowali się tutaj żeby w stosunku do Ciebie przeprowadzić krucjatę i tyle. Choćbyś sto razy się tłumaczył, przepraszał i wogóle to będziesz dla nich zwykłym kłusolem. Prawdopodobnie dążą do tego żeby Cię zniechęcić do następnych przyjazdów na ich miejscową wodę. No bo to przecież ich woda i żaden Grendziu kłusownik tam ich ryb nie będzie łowił. Choćbyś się zesrał to i tak im nie dogodzisz.
Kiedy jedziemy im tam połowić?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Kiedy jedziemy im tam połowić? emoji16.png

Od 1 stycznia , bo nie wolno , ma ktoś agregat, bo jak już mnie nazywają kłusownikiem, to niech zasłużę na karę cielesną z biczowaniem???(żart jakby ktoś nie zrozumiał i nie chciał zrozumieć).

Szczerze, to zajebisty PR zrobiliśmy tej wodzie, chyba że nowym użytkownikom nie zależy na popularyzacji regionu wędkarskiego i robią wszystko, aby ich nie odwiedzać już nigdy więcej.

Ciekawe gdzie byli dzień i dwa dni wcześniej, jak z wody wyjeżdżało po kilkanaście szczupaków na łódź, bo ponoć brały i czemu nikt nie reagował na inne .

Wieczorem jak przybyliśmy 1 dnia to zjeżdżała łódka, która pływała już kilka dni na tamtejszych wodach (pisałem o nich wcześniej) i wskazali nam mniej więcej miejsca gdzie ryby złowili. Nie wiem, nie pamiętam, czy te ryby zabrali, oby nie.

Później gdy się spotkaliśmy na wodzie w następnych dniach, to też nie połowili. Czy zabierali ryby, nie wiem, ale jak też pisałem wcześniej  oni mówili tak:"od lat łowimy na tych wodach od początku maja".

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hotpoint napisał:

@Semi mam tylko wodery czy też mogę? 

???

Ja nawet woderów nie ma i jadę. Zamrażarkę bierz ze sobą, ja ze dwa granaty jeszcze w świątecznym odzieniu mam...:grin-min:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Splot napisał:

PS. W 2003 widziałem Grendzia jak rzucał koszem na śmieci po przegranym meczu Kolejorza

1995r, przyglądałem się jak demolowali stadion po meczu z Legią, uciekałem potem przed Policją, ale tylko dlatego, że wzięto mnie w grupie za chuligana, zdążyłem na szczęście na Bimbę i nic mi się nie stało, ale mało nie brakowało abym dostał wtedy z policyjnej pałki, mimo, że byłem niewinny ???

Kolejnym moim przestępstwem na stadionie przy Bułgarskiej (aż trzy razy w różnym czasie i latach)było to, że zostałem obdarowany prze osoby obce browarem, kiełbaska z grilla i hot dogiem. Niestety nie wpadłem na to aby odprowadzić podatek od spadku i darowizn ?????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...