Skocz do zawartości

Top marka wędkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W kilku słowach podsumuje sprzęt jaki użytkowałem w tym roku 

Federry 2szt jaxon extermum  3,6m 110gr głównie na wiosnę połowiłem na nie w rzekach głównie klenie , jazie - kijki bez zarzutu polecam

Feedery 2szt shimano 3,35 m alivio 70gr sporo połowiłem na nie leszczy oraz karpi do 3 kg

Feedery 2 szt syntiumy trabucco 3,6 m 110gr ostatnich pięć wypraw z nimi zaliczyłem kilkadziesiąt leszczy oraz karpi wyjąłem na nie -obecnie jestem w nich zakochany dziekuję Arku za pomoc w wyborze.

Oraz mój ciężki kaliber jaxony xtpro 3,6 m 3lb niezawodne karpiówki mam je kilka sezonów wyjąłem na nie w tym roku karpiszonów kilkaset kilo największy 18,5 kg , kilkanaście ponad 10kg mnóstwo pod 10kg

Haki do feedera guru qm1 nr 10 , 12 , 14

Drennan z micro zadziorem polecił mi je Arek.

Haki które stosowałem w połowie na karpiówki 

Tandem baits

Korda kurv shanks są bezkonkurencyjne polecił mi je Mirosław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędki Cormoran to moje ulubione. Dawno temu dostałem pierwszą swoją gruntówkę Cormorana i strasznie mi się spodobała i od tej pory jak mogę to kupuję tylko tej firmy ewentualnie Shimano.

Jeśli chodzi o kołowrotek to Daiwa jest moją ulubioną firmą tak jak wędki, a zamienniki stosuję shimano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andrzej napisał:

 

Otwarcie gardzę Trabucco.  

Co mogę dodać do takiego stwierdzenia?  Może że dopisz Andrzeju jeszcze że i jego użytkownikami?  Będzie w komplecie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ArekH napisał:

 

No co Ty.. Użytkownikami nie gardzę, ale wędki Trabucco do ręki nie wezmę. Miał 3 sztuki w ręku i to każda w wyższej półce cenowej i nie była warta nawet 1/3 swojej ceny. Mówię tu o bolonkach 7m i feederach. Jak dla mnie strata kasy. Niech się zajmą żyłkami. To im w miarę wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam Panowie. Ja uważam, że kiepskiej baletnicy, to i markowe glany nie pomogą :) Zbyt wiele razy widziałem, jak ludzie na szklane teleskopy łowili ryby, o których marzy niejeden "wytrawny łowca" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, ale mi chodzi o to, że jak kupujesz bolonką za ponad 500 PLN to oczekujesz elegancko obrobionych przelotek, prostych i bez ubytków. Kupiłem taką wędkę, dostałem, obejrzałem i odesłałem zniesmaczony. Kolejna przyszła jaszcze gorsza.  Feeder o cw 40 był niczym kij od szczotki i to w cenie ponad 300PLN. Uważam, że to brak poszanowania wędkarzy i dlatego mam taki stosunek do tej firmy a nie inny. Nie lubię jak mi ktoś wciska zawinięte w papier gówno i mówi że to pączek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Powiem że niemożliwością jest mieć w swoim arsenale wędzisk jednego producenta a przynajmniej ja tak uważam. W wyborze kija nie sugeruję się za bardzo opiniami znalezionymi w internecie po prostu kieruje się doświadczeniem które jakieś tam posiadam. Wędkę kupuje w sklepie a przynajmniej sprawdzam biorę do reki i szukam tańszej w internecie. Mam na nia przeznaczoną daną kwotę i nie interesuje mnie za bardzo marka po prostu ona musi być dla mnie hehe
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cytując tym razem Elvisa "Oj dzieci, dzieci" - mieliśmy chwalić i promować w tym wątku to co Nam się podoba :P

ArekH ano możemy pohandlować wędką, miałem ją trzy razy nad wodą. Wiesz jak to jest, jeden woli blondynki, drugi szatynki, a ja wolę rude mulatki :P

Mogę ją przywieźć na Rybomanię i może Tobie akurat będzie leżała w ręku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...