Skocz do zawartości

Top marka wędkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.12.2015o10:26, Grendziu napisał:

Cytując tym razem Elvisa "Oj dzieci, dzieci" - mieliśmy chwalić i promować w tym wątku to co Nam się podoba :P

ArekH ano możemy pohandlować wędką, miałem ją trzy razy nad wodą. Wiesz jak to jest, jeden woli blondynki, drugi szatynki, a ja wolę rude mulatki :P

Mogę ją przywieźć na Rybomanię i może Tobie akurat będzie leżała w ręku :)

Właśnie dlatego napisałem, szkoda że nie dogadaliśmy się wcześniej, bo już posiadłem taki kij. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 13.12.2015o11:09, ArekH napisał:

Właśnie dlatego napisałem, szkoda że nie dogadaliśmy się wcześniej, bo już posiadłem taki kij. 

Nie chcesz drugiego? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Elvis napisał:

Jeszcze nie, ale myślę, że jest za wysoką.emoji16.pngemoji6.png

Pffffff :P Sam nie wiem ile mogę za niego chcieć, ale jeśli kupię to co napisałem na blogu, to jakaś alternatywa mi się czasem przyda - tylko gdzie ja to pomieszczę :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, sprzęto-maniacy. Musiałem futerały pootwierać, by przypomnieć sobie niektóre marki/nazwy sprzętu który posiadam i używam xD.

Przez to, że nigdy nie byłem fascynatem konkretnej firmy lub typu sprzętu to mam:

- 1 szt. wędki match firmy Jaxon,

- 1 szt. spinning firmy: Mikado,

- 3 szt. batów 5 m: Mikado, Shimano, Traper (Traper to moja jedyna nowa wędka xD).

- 2 szt kołowrotki: D.A.M. i Shimano.

Jak widać przekrój jest znaczny ale raczej z niższej półki. Sprzęt dobieram po oględzinach w sklepie, nie bawię się w okazje.

Jedynie bat Trapera kupiłem w ciemno z internetu i uważam to za dobry zakup.

Jak dotąd to tylko firmę Gamakatsu wybieram jako mojego producenta haków (mam kilka lubianych modeli haczyków).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Administrator

Patrzę na te nowe swoje podpóreczki FIL za 50zł i są rewelacyjne, szkoda tylko, że uzupełnienie reszty takie drogie, jakby ktoś widział na szybko FIL w okazyjnej cenie to łykam :P.

Z @Elvis stabilizatorami będą nieziemsko wyglądać na pomoście :P

fil2.jpgfil1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...