Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Rozumiem, że w Sylwestra robimy nalot na chatę @Grzes77 i wszystko co nie jest rozpakowane i nie używane choć raz przekazujemy na nagrody ?????????

Na chatę to se możesz wpadać ???, już Cię moje szczęście w nieszczęściu odpowiednio przyjmie???, gorzej by było, jakbyś do warsztatu wlazł i @Lukoil tam tirem podjechał ???.

Tak poważnie ja chytry nigdy nie byłem i jeśli chodzi o nagrody, to się dorzucam ????

  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Ino jak wygram to se sam puchar wręczę??

Będę się starał żeby do tego nie doszło, czynnym udziałem o ile czas pozwoli!

 

 

1 minutę temu, Grzes77 napisał(a):

Na chatę to se możesz wpadać ???, już Cię moje szczęście w nieszczęściu odpowiednio przyjmie???, gorzej by było, jakbyś do warsztatu wlazł i @Lukoil tam tirem podjechał ???.

Tak poważnie ja chytry nigdy nie byłem i jeśli chodzi o nagrody, to się dorzucam ????

Mam straszaka na Ciebie:

 

SZ.P.M przyniesiemy dary, będzie zadowolona :P 

comment_1611864599t2PNVpH9EvG05385BWpiHi

 

Potem powiemy Twojej SZ.M ile kosztuje zaopatrzenie tego warsztatu, jako, że to na konkurs to ceny damy x10 tak jak są liczone punkty!!! :)

Szach mat

koszulka-wedkarska-modlitwa-wedkarza-boz

 

 

 

 

 

Z takimi jak ja się nie negocjuje, sam wiesz, żem menda i oszust bazarowy. :D 

 

comment_16118457566I6VDd9fGyfjZojtt0vJb7

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wreszcie sobie przypomniałem co chciałem zmienić w punktacji.
Myślałem o tym by naliczać punkty za każdy centymetr powyżej minimalnego wymiaru, a nie za każdy cm w ogóle. Myślę że byłoby to bardziej sprawiedliwe dla osób łowiących mniejsze gatunki. Nie traciłyby tyle na samym starcie.
Chyba jeszcze nie jest za późno? Co sądzicie?
Pytam szczególnie sędziego i osoby które już zgłosiły ryby do punktacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elvis 77 napisał(a):

Wreszcie sobie przypomniałem co chciałem zmienić w punktacji.
Myślałem o tym by naliczać punkty za każdy centymetr powyżej minimalnego wymiaru, a nie za każdy cm w ogóle. Myślę emoji848.png że byłoby to bardziej sprawiedliwe dla osób łowiących mniejsze gatunki. Nie traciłyby tyle na samym starcie.
Chyba jeszcze nie jest za późno? Co sądzicie?
Pytam szczególnie sędziego i osoby które już zgłosiły ryby do punktacji.

sam nie wiem. nie jest to chyba takie proste. 5 amurów po 1m da 5000, a 5 płoci po 40cm da 2000. jakby doliczać punkty extra to te amury dostaną jeszcze więcej. wcale niełatwy temat zapodałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem. nie jest to chyba takie proste. 5 amurów po 1m da 5000, a 5 płoci po 40cm da 2000. jakby doliczać punkty extra to te amury dostaną jeszcze więcej. wcale niełatwy temat zapodałeś
Może źle się wyraziłem. Punkty byłyby tylko za centymetry powyżej minimalnego wymiaru.
Wg tego co zaproponowałem 5 amurów po 100 cm dałoby 2250 pkt, a pięć płoci oo 40 dałoby 750
Wg tego co jest obecnie za amury wychodzi 5000 , a za płocie 2000.
A swoją drogą to 55 cm za amura to trochę za mało. Podobnie jak za sandacza.
Tu też możnaby bardziej zoptymalizować wymiary.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, elvis 77 napisał(a):

Może źle się wyraziłem. Punkty byłyby tylko za centymetry powyżej minimalnego wymiaru.
Wg tego co zaproponowałem 5 amurów po 100 cm dałoby 2250 pkt, a pięć płoci oo 40 dałoby 750
Wg tego co jest obecnie za amury wychodzi 5000 , a za płocie 2000.
A swoją drogą to 55 cm za amura to trochę za mało. Podobnie jak za sandacza.
Tu też możnaby bardziej zoptymalizować wymiary.

przeliczyłem na kalkulatorze i liczydle i wychodzi 1 do 3 po Twojemu, a po staremu 2 do 5. ta różnica się zwiększa. temat zawsze trudny, bo ciężko porównywać gatunki małe do dużych. ja bym zostawił jak jest z małym ale.........przyszło mi do łba, że można ewentualnie nagrodzić powiedzmy 1000 punktów apacza, który będzie miał 5 największych ryb jednego gatunku. nie 5, które dadzą najwięcej cm, a 5 najdłuższych. powiedzmy: 5 amurów po 100cm moje, a Ty łowisz jednego 101. ja extra punktów nie dostaję. nikt nie może się wpierdzielić w moje 5 największych. wcale nie będzie to łatwe do ugrania. no @Splot na brzanach pojedzie równo?, ale pozostałe gatunki? ciężki temat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że za chwilę zasady będą jak nasz system podatkowy.

Na trzeźwo nie zrozumiesz.

Gramy o 3 kg ziemniorów, więc niech ten co liczy ma łatwo i prosto - uwaga: nie dotyczy @NPC :grin-min:

?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fantomas napisał(a):

Widzę, że za chwilę zasady będą jak nasz system podatkowy.

Na trzeźwo nie zrozumiesz.

Gramy o 3 kg ziemniorów, więc niech ten co liczy ma łatwo i prosto - uwaga: nie dotyczy @NPC :grin-min:

?

jo, to je zabawa, ale nie ukrywam, że mój pomysł mnie się nawet spodobał, bo dalej ma charakter zabawowy, a przy okazji pozwala na całkiem sensowne spinanie zada?. na dodatek praktycznie nie ingeruje w obecny regulamin tylko dokłada jeden element

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno. dbając o zdrowie @NPC to przez cały sezon nic nie będzie musiał z tym robić. nie spowoduje to w żaden sposób sensacji w tylnej części jego majtów( o ile je nosi). wszystko będzie w tabelach i na koniec tylko w podsumowaniu będzie musiał poświęcić z 15 minut na ogarnięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeliczyłem na kalkulatorze i liczydle i wychodzi 1 do 3 po Twojemu, a po staremu 2 do 5. ta różnica się zwiększa. temat zawsze trudny, bo ciężko porównywać gatunki małe do dużych. ja bym zostawił jak jest z małym ale.........przyszło mi do łba, że można ewentualnie nagrodzić powiedzmy 1000 punktów apacza, który będzie miał 5 największych ryb jednego gatunku. nie 5, które dadzą najwięcej cm, a 5 najdłuższych. powiedzmy: 5 amurów po 100cm moje, a Ty łowisz jednego 101. ja extra punktów nie dostaję. nikt nie może się wpierdzielić w moje 5 największych. wcale nie będzie to łatwe do ugrania. no [mention=477]Splot[/mention] na brzanach pojedzie równo, ale pozostałe gatunki? ciężki temat
Też sprawdzałem współczynniki dla obu gatunków z tym że przy mojej propozycji różnice wychodzą w setkach, a nie w tysiącach. Nie bez powodu wspomniałem też o tym by pomyśleć o nowych wymiarach.
Z tym dodatkowym premiowaniem też można pomyśleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...