Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
9 minut temu, Splot napisał:


 


Wymiar ryb jak najbardziej podnieść, ale ja bym obstawał przy jednym dniu który wybierasz. Na zasadzie piszę, że jutro łowię do zawodów live i rano wpisuję start jak dzisiaj to robiliśmy, zaczynam łowienie i jak nic nie wpadnie to trudno, wpada 0

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Proponuję kompromis, tylko weekendy sobota-niedziela . Wtedy każdy decyduje czy idzie na ryby, czy pracuję, czy spędza czas z rodziną , czy idzie na zawody etc:champagne-2010:

Resztę mam nadzieję wytłumaczyłem sms:221_see_no_evil:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kompromis, tylko weekendy sobota-niedziela . Wtedy każdy decyduje czy idzie na ryby, czy pracuję, czy spędza czas z rodziną , czy idzie na zawody etc:champagne-2010:
Resztę mam nadzieję wytłumaczyłem sms:221_see_no_evil:
Czekamy aż inni się wypowiedzą, dla mnie jest ok.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam często tylko 1 wekend wolny w miesiącu, nieraz, po prostu nie wypada spędzać go na rybach. Ale nie muszę brać udziału w konkursie. :champagne-2010: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam często tylko 1 wekend wolny w miesiącu, nieraz, po prostu nie wypada spędzać go na rybach. Ale nie muszę brać udziału w konkursie. :champagne-2010: 
To wtedy wracamy do kroku poprzedniego. Dzień tygodnia nie ma znaczenia

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też weekendy mam często pracujące, z chęcią bym wziął udział w tej zabawie, no ale w sumie na moich wodach tylko siuśki pływają. @Splot pomysł mi by najbardziej pasował, tylko nie raz w miesiącu a dwa przynajmniej, ja łowię tylko na tygodniu, weekendy mam dla rodziny  :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Splot napisał:

Czekamy aż inni się wypowiedzą, dla mnie jest ok.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

 

Przed chwilą, ArekH napisał:

Mam często tylko 1 wekend wolny w miesiącu, nieraz, po prostu nie wypada spędzać go na rybach. Ale nie muszę brać udziału w konkursie. :champagne-2010: 

Prawda jest taka, że jeśli zabawa ma przyciągnąć jakis tam sponsorów to potrzeba jej popularyzacji. 

Stąd w regulaminie bedzie info, że rankingi, Wasze zdjęcia ryb będą udostępniane na FB. Udział ma byc dobrowolny.q formie zabawy LIVE. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Grendziu napisał:

Prawda jest taka, że jeśli zabawa ma przyciągnąć jakis tam sponsorów to potrzeba jej popularyzacji. 

Stąd w regulaminie bedzie info, że rankingi, Wasze zdjęcia ryb będą udostępniane na FB. Udział ma byc dobrowolny.q formie zabawy LIVE. 

No i gitara, tylko, że to nie przeszkadza w tym, by jedni łowili w weekend, a inni w tygodniu. Im większy byłby ruch w temacie, tym lepiej. Każdy mógłby w dowolne dwa dni w miesiącu zgłosić swego" liva" i szłoby to facebooki i inne pierdółki. W sumie, to logiki nabiera.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, Grzes77 napisał:

No i gitara, tylko, że to nie przeszkadza w tym, by jedni łowili w weekend, a inni w tygodniu. Im większy byłby ruch w temacie, tym lepiej. Każdy mógłby w dowolne dwa dni w miesiącu zgłosić swego" liva" i szłoby to facebooki i inne pierdółki. W sumie, to logiki nabiera.

No to wracamy do punktu wyjścia. Łówmy i bawmy się tyle ile możemy i czas nam pozwoli. Do tego trza od razu wypuszczac rybki itd itp. Wspieramy No Kill itd.

"Łowca Okazów" musi poświęcić czas, kasę itd aby wygrać. Wyzwanie to wyzwanie.  

Jedni będa łowic na livie, inni na zawodach wszelakich. Kazdy niech decyduję ile może sie bawic tutaj. 

Gdyby ta zabawa była na grupie Messenger to byloby zbyt latwo. A tak deszcz, brak zasięgu i kilka innych utrudnien dyskwalifikuje czasami nasze wyczyny.

Ja na Czarnym odpadam - brak zasięgu raczej, w Nienawiszczu musze chodzić do ogniska aby łapać zasięg. W Margoninie tez się urywa.  Cos kosztem czegoś.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sponsorzy , puchary .....?
Ja to traktuje jako zabawę. Choć po dzisiejszych wyczynach Michała już mnie to nie bawi. Zepsuł zabawę już pierwszego dnia.
U mnie takie ryby nie pływają. 90% złowionych dzisiaj ryb nie miało 20 cm, a łowiłem na komercji!
Liczę na uczciwość, co może jest naiwne, ale w naszej społeczności jak najbardziej uzasadnione.
Proste zasady typu planuję dziś, jutro wędkowanie i podejmuje wyzwanie. Po rozłożeniu stanowiska zgłoszenie w stosownym wątku gotowości i jazda przez 4 godziny. W miarę możliwości relacja live, a przede wszystkim dokumentacja fotograficzna.
Po skończonym wędkowaniu podsumowanie. I tyle.
Proponuję by rywalizację rozgrywać 2x w miesiącu przez dwa dowolnie wybrane dni.
Nie mam pojęcia jak oceniać zwycięzcę.
Dla mnie dzisiaj bez apelacyjnie wygrał@Splot .
Trochę martwią mnie te wymiary minimalne, bo w moich wodach ciężko o takie ryby.
Stawiam przede wszystkim na wirtualną zabawę. Tak jak dzisiaj. Cóż za zdziwienie było, jak w gronie nowych kolegów wspomniałem im o tych "wirtualnych zawodach".
Michał, jeszcze raz gratulacje, bo jest czego. Zaszczytem było dzisiaj z Tobą rywalizować, a nawet przegrać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...