Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grendziu zrób tak, aby każdy mógł się bawić bo przecież to jest najważniejsze.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Ja się nie martwię o Nas, starych forumowiczów. Martwię się jak tu się zleci banda Fejsbukowych łowców nagród. Martwię się, kto zajmie się weryfikacją, jaką byśmy formułę nie ustalili. 

Ja traktuję to jako zabawę, ale wiem, że mam ograniczenia czasowe i jak będzie ustalony konkretny weekend, to po prostu mogę się w niego nie wstrzelić.

Jeśli chodzi o łowców nagród, to pewnie to będzie tak, jak było na początku, jak Grendziu dawał wartościowe nagrody, by po konkursie o fundacji zapomnieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Wziąłeś sobie Trola na głowę. ;) Propozycja jest zacna. Zaangażowanie naszej społeczności w obrębie kraju. To, coś niepowtarzalnego. Martwi mnie jednak trochę skala wyzwania i podsumowanie wyników. Rozłożenie jakościowe wód w kraju, jest ogromne. Pewne rejony, są górą, niestety. Masz to jak na dłoni w wynikach. Treby by dopracować system punktacji. Taki @Kotwic np. wędkuje na drobnej rybie, ale ma wyniki na każdej sesji.  W czym jest gorszy w stosunku do Mnie. Jak na trzy zasiadki mam jedną dużą rybę? Dyskutujemy. Ja, nie krytykuję. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@ArekH to ułożył fajnie, będzie kilka rankingów, miesieczny roczny. Jak sie zbiorę, to dokończę. 

Może jakas kreatywność tutaj nastąpi i ktos da nazwę tej zabawy, GP, ranking łowcy, etc. Dobranoc :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek im więcej będziesz wymyślał, tym gorzej to wyjdzie. Samego szkieletu rywalizacji jeszcze nie masz, a Ty juz miesięczne, roczne itd rankingi chcesz. W pierwszym poście było o koleżeńskiej zabawie, a zaczyna to przybierać zamiary jak na jakieś GP... Istotą tego by dawało radość, satysfakcję, jak i nutę rywalizacji powinnam być wg mnie przede prostota. Później więcej problemów, pytań, niedomówień będzie niż to wszystko warte.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A kto napisał ze ma to być trudne? 

Pomysł był aby wyłonić łowce miesiąca ( Voucher dobowy na łowisko - nagroda) przy jednoczesnej punktacji całorocznej. Koniec. Łowca roku miał dostać puchar plus mini gadżet. Może pierwsza trojka medale a wszyscy  podziękowania za udział w zabawie.

Bez ograniczeń i podziału na weekendy ilości razy łowienia, czas. Każdy łowi inaczej. Dajmy każdemu wykazać się jak chce. Jedyne warunki to relacja live, odpowiednie fotki z miarą i podniesione limity...

To miało być na luzie. Coś co miało ożywić nasze forum przez relację live, dając dla chcących mini smaczek rywalizacji.  Koniec.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś bardzo Mi pasuje. Mam tylko jedno ale i z góry sorki. Te podniesione limity. Jak już pisałem, nie każdy ma dobrą wodę na którą zawsze może wyskoczyć. Limitów bym nie ustalał. Niech każdy wstawi co ma, byle uczciwie. I tak będzie to oceniane indywidualnie i może relacja, ogrom pracy włożonej w zasiadkę, pomoże takiemu co połowi drobnej ryby wygrać. To raczej konkurs na relację, a nie na największą rybę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, ArekH napisał:

To co napisałeś bardzo Mi pasuje. Mam tylko jedno ale i z góry sorki. Te podniesione limity. Jak już pisałem, nie każdy ma dobrą wodę na którą zawsze może wyskoczyć. Limitów bym nie ustalał. Niech każdy wstawi co ma, byle uczciwie. I tak będzie to oceniane indywidualnie i może relacja, ogrom pracy włożonej w zasiadkę, pomoże takiemu co połowi drobnej ryby wygrać. To raczej konkurs na relację, a nie na największą rybę. 

Arunio ale o to chodzi, aby każdej płotki, uklejki czy leszczyka nie wstawiać podczas live, tylko fajne, duże ryby. No i od razu wypuścić....
Jak łowie ostatnio płotki "wyczynowo":221_see_no_evil: to jestem cały upierdzielony, ręce czarne, za każdą rybą mam robić fotkę? Musze się umyć, przemyć, odaplić aparat w tel, zejść ze stanowiska, złapać zasięg, wstawić na forum - w tym czasie mam kolejne trzy małe ryby... A i kuśtykam i chodzenie nie wskazane - wiem, każdy może wymyśleć jakiś przeciwskazania, ale jakieś mini normy zachowajmy.

Łowca okazów ma się wyłonić, jak będziesz miał braki, to pojedziesz sobie na komercję zapuntkować - moja propozycja to podnosimy wszystkie wymiary o 15cm lub 10cm i jak ktoś chcę to wstawia LIVE, jak nie to nie. Wtedy za okaz i fotkę na miarze masz 1pkt - nic skomplikowanego. Złowisz np 10 płoci ponad 30cm masz 10pkt. Ale musisz każdą wstawić podczas łowienia, wtedy jest to punktowane.

 My będąc w pracy żyjemy tym, kibicujemy Tobie i wqurzamy się, że Nas z Tobą nie ma tam, bo Ty łowisz okazy, a my pracujemy czy coś tam innego :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...