Skocz do zawartości

Bolonka - którą wybrać


Bubu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, ArekH napisał:

Nie kupuj tego SX-a. Ma fatalny roztaw przelotek na szczytówce, dlatego ta lubi się łamać. U mnie na grupie bolońskiej często słyszę o takich przypadkach. To będzie lepszy wybór. Widziałem na jakimś filmiku na YT jak gość targa na nią klenie. Super się prezentuje. 

https://allegro.pl/oferta/wedka-bolonka-jaxon-intensa-gtx-tele-bolo-beta-5m-8258324048

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.01.2022 o 16:03, booohal napisał:

Czy w regulaminie forum można umieścić zakaz odpowiedzi po dużej ilości alkoholu? 

Tytuł wątki brzmi:..pochwal się co kupiłeś :)

Jak słusznie mniemasz, stary zGrendziol mógł nabyć trunki dla niego niepożądane i stąd te pomysły. Znajdziemy na to sposób, chyba, że znów coś połamie, zanim użyje. ?

A Waść rozważ, czy nie założyć wątki dotyczącego stricte bolonki, czy to użycia czy zakupu, bo może to być ciekawa informacja dla kolejnych zainteresowanych.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kotwic napisał:

A Waść rozważ, czy nie założyć wątki dotyczącego stricte bolonki, czy to użycia czy zakupu, bo może to być ciekawa informacja dla kolejnych zainteresowanych.

Myślę, że na "Stanie" mamy odpowiedniego członka forum co by taki temat założył, rozpoczął, rozwinął i zakończył zanim ktokolwiek się wygłupi.

Prawda, @Sołtys stan? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na "Stanie" mamy odpowiedniego członka forum co by taki temat założył, rozpoczął, rozwinął i zakończył zanim ktokolwiek się wygłupi.
Prawda, [mention=797]Sołtys stan[/mention]?
Tylko czy jesteśmy godni aby sam Admin grupy fejsbukowej pisał tutaj o bolonkach?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, booohal napisał:

Myślę, że na "Stanie" mamy odpowiedniego członka forum co by taki temat założył, rozpoczął, rozwinął i zakończył zanim ktokolwiek się wygłupi.

Prawda, @Sołtys stan? ?

Święte słowa. :)

Do zakończenia wątku, jest tak wielu chętnych, że można to zrobić nagle lub po kryjomu. Specjalizują się w tym zwłaszcza niektórzy moderatorzy, choć nie wiem, czy akurat "zaprzyjaźnieni".  ;)
Ale by rozpocząć wątek, to trzeba chęci, desperacji lub "oleum". :)

Ścigaj więc naszego nieszczęśnika @Sołtys stan by skrobnął wątek, a pewnie dyskusja potoczy się dalej. :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sołtys stan napisał:

Nie kupuj tego SX-a. Ma fatalny roztaw przelotek na szczytówce, dlatego ta lubi się łamać. U mnie na grupie bolońskiej często słyszę o takich przypadkach. To będzie lepszy wybór. Widziałem na jakimś filmiku na YT jak gość targa na nią klenie. Super się prezentuje. 

https://allegro.pl/oferta/wedka-bolonka-jaxon-intensa-gtx-tele-bolo-beta-5m-8258324048

Rzadko wędkuję spławikowo, ale lubię mieć w zanadrzu. Fajną szóstkę mam i nie szukam lepszej, ale tym Jaxon mnie zainspirowałeś. Prześpię się z tym i może sobie wypiszę na imieniny. ? Wcześniej jako piątka chodził mi Mistrall Aqua po głowie, ale drogo jak na sporadycznie używany. Ten wydaje się ciekawy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sołtys stan napisał:

Nie kupuj tego SX-a...

Kurcze, nie wiem dlaczego przegapiłem Twoją podpowiedź.

No dobra. Wiem. To przez Grędę.

Dziękuję.

Wygląda bardzo fajnie. Dziś już prawie kliknąłem Float Academy 480. Rozumiem, że lepiej tego GTXa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Splot napisał:

Tylko czy jesteśmy godni aby sam Admin grupy fejsbukowej pisał tutaj o bolonkach? emoji6.pngemoji16.png

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Nie jesteście godni ale i tak Wam napisze ? ? Choć nie bardzo się na tym znam. To, ze jestem adminem gruńy bolonskiej oznacza tylko tyle, że inni znają się tam jeszcze mniej ode mnie. To pewnie feederowcy, którzy zaglądają tam z nudów ? Powiem Wam, ze z wyborem wędki do tej metody sprawa jest dosyć prosta. Czym droższa tym przeważnie lepsza. Więc o czym tu pisać ? Co do technik łowienia, jest mnóstwo filmikow na YT i artykułów na ten temat, więc nie ma co się rozpisywać w temacie, tym bardziej, że ja nic nowego w tej metodzie nie wymyśliłem...chociaż...jak znajdę kiedyś wenę to opiszę innowatorski sposób łowienia na przystawkę spławikiem Carlusso Surf. ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, booohal napisał:

Kurcze, nie wiem dlaczego przegapiłem Twoją podpowiedź.

No dobra. Wiem. To przez Grędę.

Dziękuję.

Wygląda bardzo fajnie. Dziś już prawie kliknąłem Float Academy 480. Rozumiem, że lepiej tego GTXa?

Dużo lepiej. Jest jeszcze taka, moim zdaniem ciekawa... 

https://centrumwedkarskie.pl/wedki/bolonki/Jaxon-Wędka-Eclatis-Tessa-Bolo-5,00m-5-25g?mfp=manufacturers[11]

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Bolonka - którą wybrać

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...