Skocz do zawartości

Rzeczny feeder


MjMaciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, karol w napisał:

Hej Daniel.Ja łowie na bug gdzie nurt jest spory nęcąc kulami dodaje pieczywko fluo i klej betomix. 

Krąpie są po paru minutach. 

A czasem nie Bentonit? o.O  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ArekH napisał:
I posłuchaj Wrocławiaka. To on w końcu się lubuje w zawodach. Ja wędkuję ciężko, i jedynie za średnią, i większą rybą. Przynajmniej, tak się oszukuję.   


Na Twoją opcję też jest miejsce. Muszę sprawdzić oba warianty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Daniel jak chcesz, to potrenujmy dzień wcześniej, mam do wyboru, łóżko i salę lub uciec do Ciebie i połowić w miłym towarzystwie. Jakby co stoję w blokach startowych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wyskoczyłem z dziadkiem H. Nad Wartę. Powiem wam że istna padaka. Wiara zjeżdżała juz po godzinie. 

Miałem przepiękny napływ, z dwoma dołkami po niemal 3m. Siadł mi jeden marny, ok 50dkg Leszczyk, co się jeszcze spiął pod nogami. Staruszek dostał Krąpia. I to było na tyle. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadziuś ja się nie lubuje  zawodach ,ja czasem biorę w nich udział dla nauki. Moje metody są wszystkim znane z tego czy innego forum.Pieczywo fluo jak najbardziej zapomniałem o nim wspomnieć,lubię je czasem zmielić fajny efekt kolorystyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2016 o 19:11, stas1 napisał:

Dziadziuś ja się nie lubuje  zawodach ,ja czasem biorę w nich udział dla nauki. Moje metody są wszystkim znane z tego czy innego forum.Pieczywo fluo jak najbardziej zapomniałem o nim wspomnieć,lubię je czasem zmielić fajny efekt kolorystyczny

Przecież nic złego nie miałem na myśli. >:(

 U mnie masz duży +, że chce się tobie w to bawić, tak jak i Danielowi. 

 Pewnie sporo przemyśleń można z tego wyciągnąć i dostosować do własnych potrzeb. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, ArekH napisał:

Przecież nic złego nie miałem na myśli. >:(

 U mnie masz duży +, że chce się tobie w to bawić, tak jak i Danielowi. 

 Pewnie sporo przemyśleń można z tego wyciągnąć i dostosować do własnych potrzeb. 

A ja pomyślałem, że plusy rozdajesz za Dziadziusia :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...