Skocz do zawartości

Herbaty, kawy i inne Yerba Mate.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ArekH napisał:

Kurcze, pierwsze wrażenie, jak bym sparzone siano pił. ?

Żonka ma popija Yerbę, ale nie pytałem czy ma podobne wrażenia.  :)
Ja poczekam z takimi pomysłami, aż mi lekarz powie, że żadne lekarstwa już nie nie pomogą, tylko Yerba mi zostaje. ;)

 

 

A na poważnie, zalewać można wielokrotnie, a smak zmienia się w ten sposób, że świeże zalanie to mocny, często gorzki smak; natomiast później pojawia się inny, łagodniejszy ale bardziej ziołowy posmak.
Nie pamiętam, jaką Yerbę piłem kilka razy, bo to zawsze ktoś wsypywał, ale to pewnie kwestia gustu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

Też muszę spróbować. 

Na dzień dzisiejszy i pierwsze odczucia, Oryginalna Yerba, to siano, ale da się pić i uspokaja organizm. Nie zamierzam rezygnować. Jutro Guarana. Dam znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy i pierwsze odczucia, Oryginalna Yerba, to siano, ale da się pić i uspokaja organizm. Nie zamierzam rezygnować. Jutro Guarana. Dam znać. 
Smak siana/tytoniu klasyczne yerby naprawde laduj w palo santo.
Poszukaj na yt zalewanie w tzw "kopczyk" wtedy wiecej razy idzie zalać ponownie.
Owocowe dobre sa do terere (zalewasz wodą z lodem) cos pieknego latem.
Mam nadzieje ze odpowiednią temperaturą wody zalewasz a nie wrzątkiem
Jesli o moje odczucia chodzi to mnie niestety nie pobudza kofeina, chyba mam receptory zniszczone nie wiem, moge wypic wiadro kawy i isc spać. Zaczalem siorbac yerbe by z kawy zrezygnować, pije teraz kawke smakową z GBS i yerbe.
Pajarito z tegi co pamietam ma duzo pyłu, przy następnym zamowieniu wez mniej pylasta, ta pipore co dodałem lub niebieska amanda są łagodniejsze. A i jerby marek jagurar, verde, green mate itp. Ktorych reklam mnóstwo są najgorsze smakowo, w ogole yerby nie przypominają

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...