Skocz do zawartości

Ulubieni youtuberzy wędkarscy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy zamiast spekulować i snuć domysły,to może byście skontaktowali się z autorem tego kanału i zapytali co i jak. Powinien coś na ten temat chyba wiedzieć ?? A kanał bym rzeczywiście bardzo wartościowy i szkoda,że zniknął 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, stan napisał:

Jak mozna żyć bez Facebooka >? Dużo starsi od Ciebie mają tam konta pozakładane,niektórzy to nawet nie jedno :DJa tam dzięki profilowi na FB czuję się z 15 lat młodszy,a czasami nawet 20  :D:icon_arrow1:

Szczerze Stan? Hugo tobie, i do mojego pdejścia do fejsw itp. Potrzepujesz szcerszgo wyznania? :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tylko mi się nie pozabijać proszę, jest nas 5 na krzyż tutaj, jak dwóch w potyczkach słownych zginie, to już w ogóle będzie zajebiście....:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, stan napisał:

A Ty ciągle poważnie odpowiadasz na zartobliwe komentarze...rzeczywiście na fejsie byś się chyba nie odnalazł :D

Czego więcej oczekujesz, by zrozumieć ze Mnie tam nie ma. Jestem Facetem starej szkoły. Tak wychowałem własne dzieci. Nie mam pojęcia czy tam są. Jeśli Są?  znajdź komentarze na mój temat. Stara szkoła. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy portal czy to YT, czy fejs czy dlaRyb to użytkownik decyduje jakie treści zamieszcza i na ile się odsłania. Oczywiście w granicach prawa i przyzwoitości. Ale trzeba szanować poglądy innych.


Jak można nie mieć fejsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu to z tego co ja widzę na YT to kanał jest tylko filmów A.Rodaka nie ma...a więc to nie kanał został zablokowany,tylko może autor zablokował możliwość oglądania filmów ?? zmieniajac np ustawienia na prywatne..?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, stan napisał:

A Ty ciągle poważnie odpowiadasz na zartobliwe komentarze...rzeczywiście na fejsie byś się chyba nie odnalazł :D

Ty, na Mnie Stan focha nie wywalaj. Rozumiem że Żołnierzem jesteś. Chyba, nasze drogi się rozeszły. Ja Żołnierzem nie Byłem. Żyłem między nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...