Skocz do zawartości

Ulubieni youtuberzy wędkarscy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wykorzystując nieobecność Stasia wrzucam link do najnowszej produkcji Artura, również moje ulubieńca, którego pozdrawiam serdecznie



Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Obejrzałem do połowy.
Daniel teraz proszę mi powiedz, co tu jest takiego fajnego?

Jedną rzecz jaką zapamiętałem.
Strasznie te jego krzesło jest niestabilne. Cuzo z podnóżekiem mniej się rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia, ujęcia, obróbka materiału, łowisko, ryby i sam autor też jest fajny. Jedyne czego mi brakuje to trochę więcej informacji o zastosowanym sprzęcie.
Poza tym jak wyżej, krótko i na temat.
Jest masa filmów w sieci które przez 90 minut(2x45) i nic nie pokazują. To jest swego rodzaju sztuka.
To jest tak tak jak z tym biciem kolejnych swoich rekordów które pięknie opisał Maciej. Dla jednego ryby to relaks i są tylko dodatkiem do całości, a dla drugiego to główny i jedyny powód wypraw nad wodę.
Ja należę do tej pierwszej grupy i czerpię przyjemność z samego przebywania nad wodą.
Dlatego podobają mi się takie filmy jak robi np. Artur Rodak czy nawet Dawid Moska.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, elvis napisał:

 i sam autor też jest fajny.

Daniel co miałeś na myśli?:P Oczywiście żarcik, wyrwane z kontekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
39 minut temu, Ostap napisał:

Zastanawiałeś się kiedyś po co ludzie nagrywają takie filmy?

Bo mają parcie na szkło i chcą być slawni:P Albo muszą, bo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie filmy są dla zysków.

  1. Od producentów sprzętu w zamian za pokazywanie, promowanie.
  2. Od Google/Youtube za reklamy które pokazują się pomiędzy filmami. 

Dziś niczego się nie wypromuje bez internetu więc jeśli coś masz do sprzedania musisz wywołać apetyt u klientów.
Ci co kręcą te produkcje podłączają się do tego nurtu i przy okazji coś ugrają dla siebie.
Takie filmy to strzał w 10. I chyba działa co nie Panowie? Pomyślcie ile kupowaliście kilka lat temu zanim takie filmy się pojawiły.


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Fajnie, że Olin nie gada tylko o metodzie, łowi prosto, po swojemu, na sprężynę i na .......EXTRU FISH - jednego z naszych sponsorów. Testowałem ostatnio nowość i jest postęp, zanęty zaczynają pracować w wodzie :beer1:

Może nie jest mistrzem wędkarstwa, ale słowa i zrobienai klimatu w filmie już tak, brawo Olin:39icon:


No i co i rybę złowił, tak jak np. kolega łowił obok mnie na tradycyjny koszyk z rurką antysplontaniową i ma szansę wygrać Feeder Cup "dla Ryb" :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...