Skocz do zawartości

Idzie nowe


Ardiansson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku mamy w okolicy prawdziwa bombę. Przeczytajcie punkt 18. Są to jeziora w mojej okolicy. Widocznie ilość członków PZW w Gorzowie zostanie znacznie uszczuplona jeśli zaczną egzekwować ten zakaz, bo przecież nie każdy wyłącznie spinninguje.

Będzie dym.

???

 

 

received_682428519579546.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Hotpoint napisał:

W tym roku mamy w okolicy prawdziwa bombę. Przeczytajcie punkt 18. Są to jeziora w mojej okolicy. Widocznie ilość członków PZW w Gorzowie zostanie znacznie uszczuplona jeśli zaczną egzekwować ten zakaz, bo przecież nie każdy wyłącznie spinninguje.

Będzie dym.

???

 

 

received_682428519579546.jpeg

Rewelacja, oby jak najwięcej takich miejsc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Hotpoint napisał:

W tym roku mamy w okolicy prawdziwa bombę. Przeczytajcie punkt 18. Są to jeziora w mojej okolicy. Widocznie ilość członków PZW w Gorzowie zostanie znacznie uszczuplona jeśli zaczną egzekwować ten zakaz, bo przecież nie każdy wyłącznie spinninguje.

Będzie dym.

???

 

 

received_682428519579546.jpeg

A doprecyzowali, co to jest zanęta?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Linek727 napisał:

A doprecyzowali, co to jest zanęta?

Dzwoniłem do prezesa koła, żeby się rozeznał w temacie.

Podobno chodzi o... "chemiczne zanęty ze sklepu" :grin-min:

Kukurydzę i inne ? niby można nawalać.

Będę musiał poprosić go, by wystąpił do okręgu o podstawę takiego zapisu i doprecyzowanie co znaczy zanęta.

???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Dzwoniłem do prezesa koła, żeby się rozeznał w temacie.

Podobno chodzi o... "chemiczne zanęty ze sklepu" :grin-min:

Kukurydzę i inne ? niby można nawalać.

Będę musiał poprosić go, by wystąpił do okręgu o podstawę takiego zapisu i doprecyzowanie co znaczy zanęta.

???

Szkoda gadania. Co to znaczy "chemiczne"? Ja nazwę to po swojemu: "Biedni umysłowo durnie, nie potrafiący ubrać w słowa oczywistych spraw, wzięli się się za legitymizowanie własnych poglądów".

U mnie jest lepiej, bo chociaż napisali, że jest zakaz nęcenia produktami pochodzenia zbożowego i innego, budowanego na mąkach, śrutach itp. Coś w tym stylu.

Wracając: A jak w sklepie wędkarskim będzie bułka tarta, to ona jest niechemiczna? K..., wszystko jest chemią. Chemia to nie znaczy sztuczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra...
Sucha, mokra...
A kto to będzie ważył?
Prościej byłoby wprowadzić limit zanęt spożywczych wyrażony w litrach.
U mnie też trafiają się takie kwiatki w regulaminie. W tym roku nie widziałem większych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, elvis napisał:

Prościej byłoby wprowadzić limit zanęt spożywczych wyrażony w litrach.

Gdzieś znam taki regulamin ?

 

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Rewelacja, oby jak najwięcej takich miejsc.

Odpowiedz dotyczyła punktu 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym , że wykluczyli 3 z 4 jezior w mieście. Czwarte jest jeziorem drugiego koła i łowi się tam za kasę. Ot taka kołowa komercja. I w tym momencie wszyscy ci, którzy łowili leszcze, liny, płoci itd. są w ciemnej dupie, bo mają łódki na barlineckim, ale co będą łowić?

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, myślisz że ktoś będzie tego pilnował? Chyba, że Gorzów wpadnie, bo Bunda z bandą sam nie będzie tego przestrzegał. Ale, aż nie mogę się doczekać, by co nie których tam u mnie na mostku spotkać i spytać dlaczego łamią przepisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasmarowałem posta, bo dziś dostałem info, że przy kontroli mają sprawdzać czy się posiada zanętę. Sorki, ale pojebało ich do reszty. Inaczej tego nie można nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...