Skocz do zawartości

Idzie nowe


Ardiansson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z info jakie mnie doszło z kręgów ministerstwa (tak, tak, ma się te plecy, to przez to mnie jeszcze nie zamknęli za pisanie głupot w necie ?) sprawa ma zostać załatwiona ustawą i to rozwiąże temat PZW raz na zawsze. Patrząc, że wybory są na jesień, a 250 zł przysporzy wyborców zrobią to w niedalekiej przyszłości.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Hotpoint napisał:

Z info jakie mnie doszło z kręgów ministerstwa (tak, tak, ma się te plecy, to przez to mnie jeszcze nie zamknęli za pisanie głupot w necie ?) sprawa ma zostać załatwiona ustawą i to rozwiąże temat PZW raz na zawsze. Patrząc, że wybory są na jesień, a 250 zł przysporzy wyborców zrobią to w niedalekiej przyszłości.

???

Powiadasz, że będzie akcja i starcie niczym za wschodnią granicą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeśli Łysol ma rację z Barlinka, to ciekaw jestem, jak to logistycznie ogarną w krótkim czasie i z mocy jakiego prawa. Myślę, że niektórzy nie odpuszczą i pójdą z tym do Brukseli sądownie. Muszą być powody do rozwiązania umów i podstawy. Oni są nieobliczalni i nieprzewidywalni, w sumie jestem ciekaw tych zmian, choć nie wiem czy to będzie lepsze. Walka o głosy przed wyborami za 250zl wystartowała jak widać...

Akcja wykupu gruntów pod lasy też ponoć się rozpoczęła...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
40 minut temu, Hotpoint napisał:

- składnia ci się letko zje#ała ?

Nie pierwszy raz???

40 minut temu, Hotpoint napisał:

Łysol ma zawsze rację ?

Acha???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zamach na lasy, wody, prąd, gaz, paliwo, grunty rolne i ich regulacje od 1 maja 2016r, jak tu być  apolitycznym. Rosja ble, Unia ble itd itp.

https://next.gazeta.pl/next/7,172392,28093601,trwa-wyscig-o-najcenniejsze-drzewa-polska-czeka-na-unijne-przepisy.html#s=BoxMMt1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...