Skocz do zawartości

Historia


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to się odezwę. ? Nie to, żebym się znał, ale w mojej ocenie Polska znała obecny scenariusz wydarzeń o wiele wcześniej, nawet z 2-3 lata. Nie będę tego uzasadniał, z wiadomych powodów. Ale już wtedy Polska podjęła kroki, możliwe do podjęcia. Problemem jest decyzyjny marazm w krajach należących do NATO i UE. I tu mnie rozwala Wielka Brytania i jej lider, który nagle pięknie gra przeciwko Niemcom ?, stając się liderem krajów wsparcia dla Ukrainy.

?

PS. Każdy chce ugrać swoje, nie wkładając rąk do kibla.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, cygan786 napisał:

Putin nie odważy się najechać na jednego z nich. Dla mnie to chory psychicznie człowiek, wszystkiego można się spodziewać.

Zaprzeczyles sam sobie.

Resztę napisałem wyżej. Nikt za Polskę umierać nie będzie na tą chwilę, NATO się posypie, nie wierzę w ten sojusz, mam do tego prawo. Posłuchaj filmów Bartosiaka, Zychowicza i ich gości, Sykulskiego, może wtedy inaczej zaczniesz interpetować to co się dzieje i obyś miał rację nie ja.

Niech moja wypowiedź będzie stekiem bzdur i nigdy nie będzie trzeba tego sprawdzać, komu sobie i Wam życzę.

Powtarzam, a nie jestem ekspertem, nie oglądam TV przeważnie, a jak oglądam to się wkur..., tylko strategów i to ludzi z jajami, a nie tych co się politykuja. Putin wygrywa te wojnę niestety, a każdy łącznie z całym NATO się go boją, poza sankcjami nikt nic nie robi, a chyba powinno w obronie praw człowieka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wcześniej rywalizacji odmówiły piłkarki ręczne z Rosją, a teraz w końcu twarde stanowisko PZPN. Brawo.

"Koniec ze słowami, czas na czyny! W związku z eskalacją agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, reprezentacja Polski nie zamierza rozegrać barażowego meczu z rep. Rosji. To jedyna słuszna decyzja. Prowadzimy rozmowy z federacjami ?? i ??, aby przedstawić FIFA wspólne stanowisko.".

Niby to tylko sport, ale takie gesty są dużo warte:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zjednoczenie wszystkich ludzi może zaszkodzić Putinowi. Nacisk na cały kraj, ograniczenie rosjanom dostępu do dóbr kulturalnych i swobód może spowodować, że się zbuntują przeciwko temu oszołomowi który postanowił u schyłku swego życia zabłysnąć.

Szkoda tylko tych młodych chłopaków którzy giną po obu stronach, czasami rosyjscy młodzi żołnierze nie są świadomi nawet gdzie są i co robią i za co walczą.

Edytowane przez Semi
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Jurka Mi brakuje. Ciężko w dzisiejszych czasach o tak mądrego i zrównoważonego człowieka. 
Ja Ci już nie wystarczam?
Ale fakt, brakuje tu mądrości życiowej Jurka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Ja Ci już nie wystarczam?

Może i byś wystarczył, gdybyś tu ze mną był. Czy tylko Ja, muszę znosić durnoty Grendzia? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...