Skocz do zawartości

Angielskie zanęty na naszych wodach - fakty i mity


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
21 minut temu, ArekH napisał:

Rozumiem Darecki że to sprawdziłeś? :icon_arrow1:

Na rzece nie ale na jeziorach tak, jak najbardziej, łowię tak od kilku lat plus dipy, myślę, że wystarczy zmienić kleistość i też się sprawdzi :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, ArekH napisał:

Dzięki, spróbuję. Choć osobiście nie polecam zanęt tego producenta. Nie radzę sobie z nimi. 

A ja uważam, że nie do końca sama zanęta jest najważniejsza, tylko sposób jej podania, szukania ryb, umiejętności wędkarskich. Marketing robi dziś nam pranie z mózgu, bo rynek jest duży, a my szukamy non stop nowości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, ArekH napisał:

Więc chyba sam sobie przeczysz mój drogi przyjacielu, a przy okazji podważasz moje doświadczenia. W takim razie po co Ci te Dipy i dodatki? 

Nie podważam to raz, a dwa to debata przy dobrej rudej.:champagne-2010: Każdy ma swoje zdanie i doświadczenia, to jest wedkarstwo właśnie i tutaj się wymieniamy poglądami nic więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podważam to raz, a dwa to debata przy dobrej rudej.:champagne-2010: Każdy ma swoje zdanie i doświadczenia, to jest wedkarstwo właśnie i tutaj się wymieniamy poglądami nic więcej.

Osobiście wolę złoty trunek ewentualnie czystą, a nie jakąś berbeluchę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już jest prościej. Ja jednak uważam że w chwilach totalnej zwiechy w wodzie, każdy niuansik się liczy. Wystarczy jakaś nuta w zanęcie, zmiana kuleczki na inny smak i to potrafi ruszyć jakąś rybkę którą do tej pory zarzucałeś cudami niemal na głowę.  Znalezienie ryby jest podstawą. Ale ona nie zawsze chce brać" Do Buzi" ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...