Skocz do zawartości

Klikacz wędkarski


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, nawet nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale Preston z ceną przegiął, choć wiadomo, że mocowany do fotela może mieć wartość dodana.
Gugluje sobie właśnie po haśle"klikacz wędkarski" i ceny zaczynają się poniżej 10zł, i za tyle mógłbym się skusić, ale ceny też są powyżej 50zl. Hmmm czy mi się to przyda czy nie, a Wam po co coś takiego?
Ja używam żeby się pod lansować
Najczęściej używa się tego na zawodach i treningu by wiedzieć ile mamy ryb. Dzięki temu mamy informacje czy spada częstotliwość brań lub możemy porównać wyniki do rywali.
Być może niektórzy zwrócili uwagę że na kartach zawodników jest też pole w którym wpisujemy ilość złowionych ryb. Bardzo często podzielone na godziny.
Tak więc jest to też wymóg regulaminowy.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dla tych co preferują starą szkołę kartka i ołówek? 

Dla tych nowoczesnych telefon komórkowy ;)

Tanie i większość z nas już te gadżety ma.

 

Tylko nie będzie lansu w kolorze niebieskim i niedługo pewnie też pomarańczowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Splot napisał:

Ale Arku kochany to nie jest wędkarski ;) 

Misiek, mam taki. Imaginuj sobie waszeć, klika niemal wędkarsko. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20211107_070528.jpg.13cd58e6598800e3d80ed37106e5f80d.jpg

Zwykły klikacz mam na siłce i służy mi do klikania serii na wiośle itp. Ten ze zdjęcia to jeden z moich ulubionych gadżetów. Koszt niewygórowany, bo z tego, co mnie skleroza nie myli, to kosztował niecałe 50zł, jednak wizualnie jest przekozacki. Miał mi służyć tylko na zawody, jednak jest zamontowany do nóżki krzesła na stałe i klikam sobie na nim ilość rybek na zwykłym wędkowaniu. Klikacz ma gwint i wkręcany jest do nóżek, dzięki w tym miejscu @elvis za dorobienie gwintu "męskiego" bo kupowany klikacz ma otwór "żeński". Gadżety powinny poza funkcjonalnością również "cieszyć oko", bynajmniej ja tak lubię ??

20211021_083312.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...