Skocz do zawartości

Ugotowani "dla Ryb" - nasze przepisy kulinarne


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Moja Mania, od dłuższego czasu zbierała takie zrzynki boczku surowego. 2 dni temu je doprawiła, ubiła w szynkowarze i uwarzyła. Kurde.... dobre i bez konserwantów. :D

IMG_20200826_124008.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zapeklowałem mięso na białą kiełbasę, w piątek jak wrócę z ryb to ją zrobię. Z szynkowaru też pasowało by coś wykombinować do kanapki, bo we wtorek powrót do roboty.:(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 duży okoń powyżej 35cm jest dla wielu osób smaczniejszy niż sandacz i taki smak pamiętam z dzieciństwa. Zaraziłem się spinnem i nic na to nie poradzę, mam nadzieję, że do feeder wrócę, nie wiem czy coś pękło we mnie, czy za dużo już tego wszystkiego z "rybami".

Dzisiaj zrobiłem coś co w życiu nigdy mi się nie zdarzyło. O 9:30  podczas drugiej tury, gdzie mieliśmy super wyjściową z @Marcel pozycję zrezygnowałem, poddałem się bez walki i pojechałem do domu. Nigdy przed czasem nie zszedłem z "ringu" nigdy. A uprawiałem wiele sportów od piłki kopanej, tenisa ziemnego, siatkówki czy kosza. 

Jest mi głupio głównie przed Marcinem i organizatorem. 

Coś się dzieje ze mną ostatnio nie tak, nie wiem co??? w sumie to może nawet nie ostatnio, tylko przez całe życie jestem mega dziwny, ze skrajności w skrajność ??? jak coś łatwo przychodzi to mnie nudzi, hak coś się nie udaje to są dwa wyjścia, albo rezygnuje, albo tak długo walczę aż się nie uda... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grendziu napisał:

duży okoń powyżej 35cm jest dla wielu osób smaczniejszy niż sandacz

Oczywiście że tak. Sandacz to śmieciarz. Skądinąd, pyszny. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę mam zamiar trochę żarcia uwędzić, żonka chce kilka serków, jak z przepisu z filmu, oraz z osiem udek z kurczaka uwędze, również z przepisu jak z filmu, tylko krócej parzę udka, około 20-30 minut max. Oczywiście oprócz sera i kuraka ze trzy kilo kiełbaski, jakiś schab i boczuś też zrobię i jak mi się uda kupić grubszy płat słoniny to go też w przyprawach obtoczę i uwędzę.;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...