Skocz do zawartości

Centrum uzależnień


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co mogę dodać do tego jak wyżej? 

1. Wędkarstwo.

2. Bushmils (na szczęście w granicach rozsądku,tak się oszukuję)

3. Porządek w samochodzie (Rodzinka wsiada i siedzi na baczność,zero jakiegoś tam żarcia czy picia. Choć ostatnio trochę odpuszczam)

4. Tatar i Kurczak z rożna (co potem widać na załączonym obrazku :$)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administrator

Jestem uzależniony od zakupów wędkarskich, znowu dałem się skusić na coś o czym marzyłem... o.O

Dodam PIWO i to ostatnio wchodzi mi mega kwaśne najlepiej, jest jak soczek i zowie się Piwo Naturalne Ważone Grodziskie o smaku czerwonej porzeczki lub czarnego bzu... :beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2015 o 17:12, Grendziu napisał:

Wątek z założenia ma być śmieszny, no, ale uzależnienie to poważna sprawa :P

Moje to:
1. Wędkarstwo - wiadomo nie da się żyć bez tego i na żywo i o co obawiam się najbardziej to wędkarstwo online - maskara non stop tu siedzę coś poprawiam, piszę, a jak mnie nie ma to o tym myślę.

2. Pepsi - niby dałem sobie z tym radę, niby nie piję w tygodniu, ale jak jest weekend to z alko i potem na kaca z chęcią wypijam hektolitrami.

3. Piłka nożna i trening - niby mam prawie 100kg, wiek emerytalny, ale za piłką idę ganiać i biegać będę, aż się nie posypię.

4. Sport - powoli mi przechodzi, bo nie mam czasu na nic innego niż dlaRyb.pl ostatnio :P

Jak u Was łobuzy?

To identycznie  jak ja z tym , że kolejność losowa z tym pepsi największy dramat ostatnio trochę spasowałem bo wątroba albo trzustka bolała jak przestało to nadal codziennie  minimum 2litry chyba , ze to od alko :x dołożyłbym jesio myślistwo , muzyka , film .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że i ja muszę się ujawnić. Uświadomiła mi to żona,która wczorajszego późnego wieczora gdy przeglądałem forum dlaRyb powiedziała-"Ty jesteś uzależniony." No cóż -chyba tak, wędkarstwo, ogólnie uzależniony jestem od wody czy tej w zbiornikach czy tej w butelce.

nr.2  też związany z wodą bo sporo jej w sobie ma- PIWO:beer1:

nr.3  dobre jedzenie- pieczona golonka w piwie z kapustą kiszoną itp.

nr.4 z którego dumny nie jestem to fajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...