Skocz do zawartości

Centrum uzależnień


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co od 12go biegu się działo to epickie było, a manewr KK w 13ym biegu to mistrzostwo świata, pokazali że mają jaja! Najbardziej emocjonujący sport na świecie, kurde z 39-27 na 42-48 zrobić to masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne chce być zlosliwy ,, ale Stal to pikniki co ich Stilon gania. Nie liczy sie ilosc ale jakość A co do żużla nie bd się wypowiadał , ale jednak musze inne kraje mają go  w doopie ... Dlatego nasza jedyna dominacja i to nie do końca . 

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KaZuYa napisał:

Ne chce być zlosliwy ,, ale Stal to pikniki co ich Stilon gania. Nie liczy sie ilosc ale jakość A co do żużla nie bd się wypowiadał , ale jednak musze inne kraje mają go  w doopie ... Dlatego nasza jedyna dominacja i to nie do końca . 

Taaa. A tak poważnie? To o co kaman??  Nawet nic z tym miastem wspólnego nie masz. Chcesz może jakiejś podłej kłótni na tym portalu? Z powodu szukasz spiny z ludźmi związnanymi z klubem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyjaśnię nie mogę sobie wyobrazić jak 2 kluby z jednego miasta  tak mogą się nienawidzić rozumiem , żeby była ta sama dyscyplina np Wisła -Cracovia  ... A co do żuzla jednym się może podobać drugim nie dla mnie liczą się dyscypliny Olimpijskie w Polsce bardzo dużo firmy przeznaczają na żużel gdzie w innych krajach takiej mani nie ma ... Zawodnicy jezdzą w kilku klubach jakby to wyglądało jakby Messi grał w Barcelonie i zarazem w Lechu Poznań . Przepraszam jeżeli kogoś obraziłem , ale to był żarcik nie wiedziałem , że aż tak za boli:beer1:.

A co do postu @mav3ricka trzeba było nie usuwać każdy ma prawo do wypowiedzi i ja to szanuję a jak chciał się ustawić mógł na priv byśmy popływali w Nysie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grzecznie tam napisałem, chcialem wyjaśnić różnice :) za zimno na pływanie, lepiej na piwo do Przewozu. Sport nie może dzielić ludzi, powinien łączyć, a w Gorzowie tego brak. A jeżdżą dlatego w różnych klubach , bo nie zarabiają na tyle by utrzymać siebie i sprzęt. Sprzęt jest bardzo drogi, do tego trzeba opłacić mechaników. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mav3rick napisał:

Ja grzecznie tam napisałem, chcialem wyjaśnić różnice :) za zimno na pływanie, lepiej na piwo do Przewozu. Sport nie może dzielić ludzi, powinien łączyć, a w Gorzowie tego brak. A jeżdżą dlatego w różnych klubach , bo nie zarabiają na tyle by utrzymać siebie i sprzęt. Sprzęt jest bardzo drogi, do tego trzeba opłacić mechaników. Pozdrawiam

Kiedyś zaproszę to ja na Odrzańskie Bolenie w tamtym roku co wyjazd jakiś się uwiesił ... A to filmik łebków z Żar koniec sezonu 2015 Odcinek Odry Cigacice- Słubice 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...