Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłem na rybach z miesiąc. Dziś postanowiłem przerwać tę serię i pójść pospinningować. Pogoda była ciężka, bardzo ciężka. Śnieg, wiatr. W prognozach zapowiadani słabe, przelotne opady deszczu, a tu srruuuu, przywaliło z grubej rury. Nic to, jadę. Przyjechałem, założyłem kaloszki i nad wodę. Łowiłem troszkę z podbicia, troszkę klasycznie, wolno zwijając linkę. Przynęty to seledynowe i białe kopyta i twistery.

Ryby dostosowały się do pogody i nie chciały polepszyć mi humoru. Nic nie złowiłem. Po 2 godzinkach mokry zawinąłem do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś byłem pokazać ojcu mój pomost nad Czarnym, tak wiało, tak było ślisko na deskach, że nawet nie usiedliśmy na ławeczce. Za to ponownie także byłem na wodzie xyz do której chcę podejść w następnym sezonie na "nowych warunkach" :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 2 stopnie wiatr trochę mnie zniechęcały , ale słoneczko było przyjemne więc wędka w dłoń garść zanęty minimum sprzętu i ruszyłem na kanał węglowy . Trochę koszyczek potem metoda i znowu koszyczek  próbowałem wszystkiego co miałem . Na czerwonego robaka na koniec było branie ale po krótkiej walce spinka kulki i pellet nie skusiły rybek . Jestem zmarznięty ale szczęśliwy ze posiedziałem nad wodą w towarzystwie kaczek :)

Zdjęcie0446.jpg

Zdjęcie0447.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi że dziś wolne, poniosło mnie po ogarnięciu domowych obowiązków nad kanał. Dwa baty, pinka, kuku i nieodzowna pszenica. Woda w kanale po letnich przejściach niska. Ciężko było wygruntować stare miejscówki. Niewiele rybek mi się udało złowić. W sumie 6 Płotek. kanal2.jpgJedna trafiła obok siatki więc może nie powinna być liczona? :P  Byłem od 11tej do 15.30 . W sumie pogoda nie najgorsza. Po 15 tej zaczęło zaciągać na przymrozek. No wiem bez szału. Ale dzionek nie przed laptopem. Woda w kanale wyjątkowo przejrzysta. Tam z zasady jest ciut trafiona. 

 

kanał.jpg

kanał1.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wzrok :D.  Myślę tak samo jak ty. Dla kogoś kto się bawi spławiczkiem,lub od przypadku stosuje jak ja, to dobry wybór w stosunku cena jakość. Ciut wyższy model to ten Impact obok. Tylko to jest 5m. (niby, bo tyle nie ma). Kije godne polecenia w rozsądnych pieniążkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Arku, że żywemu nie przepuścisz i ciągnie nad wodę :) Świetny wypad. Ja robię wszystko, by w weekend z Andrzejem wyskoczyć nad rzekę. Miałem Kongera serii Arcus feeder. Nie podszedł mi w ogóle. Najwyraźniej baty z tej serii są lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...