Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

Zasiadka nad Odrą. Wynik?  6 Jazi i kilka sporych Krąpi. Największy Jazik 45cm. 

IMG_20170628_095434.jpg

IMG_20170627_175527.jpg

IMG_20170627_220632.jpg

IMG_20170628_040934.jpg

Super fotki, fajne rybki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArekH napisał:

Zasiadka nad Odrą. Wynik?  6 Jazi i kilka sporych Krąpi. Największy Jazik 45cm. 

IMG_20170628_095434.jpg

IMG_20170627_175527.jpg

IMG_20170627_220632.jpg

IMG_20170628_040934.jpg

Super Arku dobry wynik ,piekne zdięcia...W piatek lub sobotę planuję nocke ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w nocy nic nie brało. Jedynie z wieczora i od ok. 5 rano. Ja byłem słaby dziś. Kolega rozbił bank. 16 Jazi i 2 Leszcze. Cały czas analizuję przyczynę takiej rozbieżności wyniku. Fakt że miał dobrą miejscówkę nie tłumaczy aż takiej rozbieżności. Korzystał z prostej zanęty i identycznej przynęty. Może ja w tym aspekcie przekombinowałem. Dowiedziałem się że siadłem w miejscu gdzie rzadko kto siada. Pierwszy raz tam byliśmy z polecenia.  No cóż, Raz na wozie;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ArekH napisał:

U nas w nocy nic nie brało. Jedynie z wieczora i od ok. 5 rano. Ja byłem słaby dziś. Kolega rozbił bank. 16 Jazi i 2 Leszcze. Cały czas analizuję przyczynę takiej rozbieżności wyniku. Fakt że miał dobrą miejscówkę nie tłumaczy aż takiej rozbieżności. Korzystał z prostej zanęty i identycznej przynęty. Może ja w tym aspekcie przekombinowałem. Dowiedziałem się że siadłem w miejscu gdzie rzadko kto siada. Pierwszy raz tam byliśmy z polecenia.  No cóż, Raz na wozie;)  

Jak nie tajemnica jaka przynęta.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...