Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, Ostap napisał:

Niestety mam silną wolę i nie piję emoji87.png

 

Daniel byliśmy 'Szczęsne' nie 'Piorunów'

 

I faktycznie wynik mój to okrągłe zero emoji3.png

Podziwiam za siłę, ja od dwóch bez..., ale pewnie się złamię, chociaż dość poważnie myślę o tym aby zrobić pas, bo źle się ostatnio czuję.

A łowiłeś czy łódką się tylko bawiłeś? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że mazowieckie tereny sprzyjały integracji i połowom. Gratulacje dla wytrwałych.

Niestety mazurskie klimaty nie pozwoliły nawet myśleć o łowieniu.Nieustanny deszcz, silny wiatr, duża fala na Niegocinie to skuteczna metoda by zrezygnować z wyjścia nad jezioro. Ale liczę, że jeszcze pogoda się poprawi i uda się wyskoczyć na 1-2 godziny na ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódki nie mam obecnie żadnej bo w głowie nowy projekt więc poszły do Żyda

 

Na rybach miałem łódkę znajomego, którą naprawiam ale akwen mały więc można rzucać, a że celność nieprzeciętna to sobie poradziłem

 

Szkoda że ryby nie złowiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 12.11.2015o13:41, Ostap napisał:

Łódki nie mam obecnie żadnej bo w głowie nowy projekt więc poszły do Żyda emoji12.png

 

Na rybach miałem łódkę znajomego, którą naprawiam ale akwen mały więc można rzucać, a że celność nieprzeciętna to sobie poradziłem emoji3.png

 

Szkoda że ryby nie złowiłem

Przyjedź na korepetycje to nałowisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W końcu udało mi się uciec na ryby. Mimo deszczy i chłodu, musiałem spotkać się z wodą i przyrodą. Zanim wyjechałem robiłem kilka podejść, jechać nie jechać, jechać nie jadę pada, a co tam jadę najwyżej, szybko wrócę.

Miał to być co prawda dziś wpis na bloga, ale poprzez bardzo dziwne zdarzenie nad wodą najzwyczajniej na świecie odechciało mi się. Zabrałem ze sobą tylko jeden kijek spinningowy i kilka pudełek.

Jadąc nad wodę zrobiłem wywiad co się dzieje nad Czarnym, niestety ale nikt nic nie łowił, kilka pozytywnych wieści co do ....  Ale co tam, mimo braku brań i tak warto było. Co do reszty, napiszę jak się pozbieram na prywatnym forum...

Mam nadzieję, że nie był to mój ostatni wypad nad wodę w tym roku :)



W tym miejscu rozpocząłem i zakończyłem spotkanie nad wodą.

20151115_130036.thumb.jpg.6ef593033d0c5b

 

Jedno z trzech pudełek które wlokłem ze sobą po brzegu.

20151115_131442.thumb.jpg.43bf28cc2ffbcd

Mimo ciągłych opadów, sprzęt dawał radę.

20151115_142554.thumb.jpg.fbba8b95459e0a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...