Skocz do zawartości

Wyniki nad wodą


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.02.2019 o 23:13, elvis napisał:

Tylko jokers niepotrzebne ściągnął mi małe okonki

Brawo. Prawdopodobnie, nawet martwa pinka, tych Okoni by nie wyeliminowała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nad wodą z Michałem zameldowaliśmy się po 8mej... Dużo kombinacji z zanętami oraz rozkladaniem i po 9tej zaczęliśmy łowić.  Brania tylko na czerwoną lub pomarańczową pinkę. Łowiłem głównie pickerami na klasyka. Dziś jakby na żyłkę więcej wskazań niż na pletkę. Choć brania po przymrozku o wschodnim wietrze były bardzo delikatne i ryb też znacznie mniej. Na metodę bez brań. Niestety  Zeusowì coś się stało w przednią łapę i na szybko zjechaliśmy przed czasem.

Jakieś mini spławy były poza zasięgiem rzutu, nie chciało mi się jednak rozkładać "long dystansów".

 Gdyby nie robale i kolega to bym nie pojechał. A tak robaki kupione to muss. 

Na początku nie mieszałem robali z podstawą, ale jednak będę, bo tak jest wygodniej i mniej mycia, noszenia pudełeczek. Stąd tez trochę zrobiła się lekko przemoczona, gdy miałem ją poprawić to zauważyłem kulejacego psa...

Pracuję nad tym aby na rybach pójść w minimalizm sprzętu, daleka droga przed mną:champagne-2010:

Oby jutro nie padało, bo za zimno jest aby się męczyć z glajdami:221_see_no_evil:

Cały czas mam nadzieję, że jakiś jesiotr czy linek się mimo wszystko trafi. Generalnie 2 płotki były w przedziale 15-20cm, reszta to od 5-10cm. Na żywca dawno temu tak małych nie łowiłem jak te najmniejsze. 

20190302_101912.jpg

20190302_091957.jpg

20190302_092026.jpg

20190302_092010.jpg

20190302_095215.jpg

20190302_092140.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi prognoza pogody weekend popsuła. Podawali, że będzie rano -7, a było -1, a potem +5 i słoneczko. A ja, jak ten skończony debil do roboty pojechałem. Zamiast na relaksie połowić, wydać kasę, to jak ten ostatni jeleń w robocie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tench_fan napisał:

Zawstydziły się tak bogatego stołu i jeść nie chciały. ;)

Bo to wsiuńskie ryby są. Nie znają się na dobrej kuchni. Takie zestawy, to się wrzuca do Wisły w Warszawie, czy Krakowie. Ewentualnie do Odry we Wrocławiu.

Podrzucił by pęczaku, na haczyk qq zadipowaną w bimbrze i by brały, jak wściekłe.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to wsiuńskie ryby są. Nie znają się na dobrej kuchni. Takie zestawy, to się wrzuca do Wisły w Warszawie, czy Krakowie. Ewentualnie do Odry we Wrocławiu.
Podrzucił by pęczaku, na haczyk qq zadipowaną w bimbrze i by brały, jak wściekłe.
W Warszawie to byś raczej nic od złowił. Co najwyżej trochę krawatów, czyli sumów długości krawata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocka z 2-3 marca 2019.
Tym razem Odrzański port znany okolicznym wedkarzom.
Jak to w portach bywa ludzi co nie miara, więc trzeba trochę poczekać na miejscówkę żeby się zwolniła, im bliżej nocy tym frekwencja maleje. Więc jest czas na rozłożenie sprzętu,przed nocnym łowieniem. Wstępne necenie 4 szklaneczki i do boju, biorą plotki  leszczyki, karpie (niektóre takie prawdziwe Odrzańskie po 600-700pkt płotki mniejsze). Celem były płocie te duże zimowe, ale widać biorą lepiej za dnia jak to miało miejsce na poprzednim łowisku co byłem na nocce. Wynik dosyć spory???ryby wpuszczane na bieżąco żeby kontrol która przyjedzie nie wlepiła mandatu.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich maniaków nocnych feederowych zasiadek życząc udanych połowów ????

FB_IMG_1551611020793.jpg

FB_IMG_1551611026307.jpg

FB_IMG_1551611029251.jpg

FB_IMG_1551611034125.jpg

FB_IMG_1551611042264.jpg

FB_IMG_1551611054398.jpg

IMG_20190302_174525.jpg

IMG_20190302_174425.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...