Jump to content

Bzdury i pierdoły

Dominik

Recommended Posts

Zakładam wątek o pierdołach, które czasami nas irytują.

Zauważyłem, że Vectra ma w swojej ofercie nowy kanał. Adventure HD. Jest na nim od groma ciekawych programów wędkarskich. Niestety ten program nie jest w moim pakiecie i nie mam do niego dostępu. Wkurza mnie to strasznie :/

• Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ArekH

1023

• Grendziu

735

• MrProper

607

• suwi

479

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trzeba się dzielić tym co się ma.   Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka      

Dla wszystkich moich Rybek (wszak rymowanie nam tu najlepiej wychodzi) ?  Były bzdury i pierdoły, Suto zastawione stoły.  Powitania, pożegnania... Łzy... , i z czasem się zmagania! Kiedy

Skoro pytanie zadane było do ogółu, a nie konkretnie do osoby, której temat dotyczy, pozwolę sobie napisać przypuszczalną wersję...  Otóż bywa, iż w danym wieku mężczyźni dostają ??? rozumu ? Kup

Posted Images

Też bym miał, gdybym nie zmienił pakietu ostatnio. Doszedłem do wniosku, że 175 PLN za kablówkę i net, to delikatnie za dużo. Zmieniłem na mniejszy pakiet. Pożegnałem pakiety sportowe, C+. Płacę 60PLN. Jak bym wiedział, że dadzą mi taki kanał, to bym nic nie zmieniał :)

• 3 months later...
  • Administrators
Grendziu

Odszedł, poszedł służyć komuś dalej :(

"Pierdzący KAZIK" - spędzałem w nim latem więcej nocy jak w domy :(

Chyba muszę otworzyć:beer1::(
pa1.jpgpa2.jpg