Skocz do zawartości

Strona dlaRyb.pl wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego portalu. Więcej informacji

Dominik

Bzdury i pierdoły

Recommended Posts

grych

Panowie - od jakiegoś czasu szukam materiał na krzesło F8R - najlepiej nowe, albo mało używane. Rama krzesła stoi odnowiona i czeka ;)  Napisałem do Elektrostatyka i zero odpowiedzi. Głównym moim wyborem jest w tej chwili Cuzo2 i "stare" krzesło że tak powiem dostało małej zadyszki od wilgoci (stojąc w nieogrzewanej kanciapie na podwórku). Może ktoś by miał, może wie gdzie można dostać; ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszony jest o natychmiastową wiadomość ;)  Poniżej zdjęcie poglądowe z tym, czego szukam

1f83e30649cd.jpg

Edytowano przez grych

Semi

@grych, szukaj kogoś z Częstochowy niech osobiście do Elektrostatyka się pofatyguje i załatwi sprawę. Ja kiedyś załatwiałem u nich oparcie do F5R, ale mi odpisali na maila że owszem, za darmo mi wymienią, ale nic wysyłać nie będą, trzeba się samemu pofatygować, a że miałem w Częstochowie ciotkę to ją poprosiłem o przysługę. Nie mogła znaleźć siedziby, bo gdzieś w podwórku byli ulokowani i nieoznaczeni, ale w końcu się udało i sprawa została załatwiona pomyślnie.

• Thanks 1

grych

@Semi dzięki za info :):D
Nawet ne chodzi o to, żeby dostać coś za darmo; liczę się z tym, że trzeba będzie zapłacić.

Grendziu

Od 3h nie mam prądu.  Co tak cicho? Jakies nowości na rynku ?

Jurek

51451739_2222364078015498_57145118663072

• Like 1

Semi

Pobyczyłem się cztery dni, a jutro do roboty trzeba iść, nie chce się jak cholera, dobrze mi na wsi było, nigdzie człowiek się nie spieszył, nic nie musiał....

• Like 3

grych
51 minut temu, Jurek napisał:

51451739_2222364078015498_57145118663072

Nasi tu byli

• Like 1

ArekH
Dnia ‎10‎.‎02‎.‎2019 o 10:04, grych napisał:

dostało małej zadyszki od wilgoci (stojąc w nieogrzewanej kanciapie na podwórku).

Rysiek. Czemu nie zdejmiesz i nie wypierzesz w automacie? 

• Like 1

grych

Szukałem oznaczeń o tym, czy można i nie mogłem nigdzie dojrzeć, chyba spróbuję :)

ArekH

Gorzej nie będzie niż jest. :icon_arrow1:Ja bym jedynie zaraz po praniu, na mokro, nałożył z powrotem na ramę. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Wydawcą portalu dlaRyb.pl jest:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99

Ważne informacje

guest_terms_bar_text_value