Jump to content

Strona dlaRyb.pl wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego portalu. Więcej informacji

Dominik

Bzdury i pierdoły

Recommended Posts

Semi

Ja używam zwykłych koszyków, tylko że robię mieszanki pelletów z zanętą, na same pellety nie łowiłem.

• Thanks 1

grych
57 minut temu, Semi napisał:

Ja używam zwykłych koszyków, tylko że robię mieszanki pelletów z zanętą, na same pellety nie łowiłem.

Dzięki!
Powiem szczerze, że na to samo wpadłem - żeby zrobić mieszankę zanęty z pelletem, jak to mówi mój młody - będzie git-majonez ;) :D

Tench_fan
3 godziny temu, grych napisał:

Panowie, takie mam pytanie - łowiąc klasycznymi koszyczkami nigdy nie używałem pelletu, czy "zwykły" koszyczek spełni swoją rolę, jeśli będę chciał użyć 2-4mm pelletu?

Oczywiście :D Niezależnie od typu zestawu - klasyk,helikopter, pelllet feeder, methoda.

W otwartych koszykach (klasyk, helkopter) lepiej z zanętą, aby nie gubić przy wyrzucie (Choć to zależy też od stopnia nawilżenia).

• Like 1
  • Thanks 1

Grendziu
11 godzin temu, grych napisał:

Dzięki!
Powiem szczerze, że na to samo wpadłem - żeby zrobić mieszankę zanęty z pelletem, jak to mówi mój młody - będzie git-majonez ;) :D

Zrobiłbym 70/30 lub 80/20 prporcje na plus do zanęty przy klasyku, bo pellet rośnie i pęcznieje. Do tego jak jeszcze ze wrzucisz robale, to wszytko bezpiecznie powinno wyjść 👍

• Thanks 1

NPC

Nie było mnie chwilę dajcie mi chwilę i już nadrabiam zaległości :P

Semi

Zbieram się na wieś nad Bug na weekend. Jutro może popatrzę jak woda płynie. ;)

• Like 1

ArekH

A ja się chyba położę. Od kilku dni wstaję dość wcześnie, bo przed 3. Jutro, umówiłem się z Ziomkiem na komercyjną zasiadkę. Opiszemy co i jak. :champagne-2010:

Grzes77

Zastanawiam się co się dzieje z "łowcą zaczepów" (ranga) czyli @MrProper. Od 3 tygodni go nie czytałem, mam nadzieję, że z nim wszystko w porządku?

Edited by Grzes77
  • Like 1

ArekH

Punktowali się z Radkiem w jego wątku, o zasady. Wkroczyłem, na prośbę, by zgasić ten spór i zaległa taka krępująca cisza. To tak trochę nie w Mariusza stylu. Raczej lubi domykać swoje sprawy. 

NPC
38 minut temu, Grzes77 napisał:

Zastanawiam się co się dzieje z "łowcą zaczepów" (ranga) czyli @MrProper. Od 3 tygodni go nie czytałem, mam nadzieję, że z nim wszystko w porządku?

Pewnie siedzi nad wodą i łapie karpie wsłuchując się w swoje sygnalizatory Prologica. :)