Skocz do zawartości

Kołowrotek do spinningu do 400zł.


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
5 minut temu, Hotpoint napisał:

Przy tłin pałerze, którego posiadasz wszystkie inny jakie miałeś i masz to ?

???

Też jakiś zajechany być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
25 minut temu, mav3rick napisał:
32 minuty temu, Grendziu napisał:
Miałem i to jestemoji90.pngemoji90.pngemoji90.pngemoji90.pngemoji90.png

Tego nowego miałeś?

Nie, słyszałem pozytywne opinie od kolegi, ale jak kupił Vanforda, to przyznal że Nasci to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Grendziu napisał:

Nie, słyszałem pozytywne opinie od kolegi, ale jak kupił Vanforda, to przyznal że Nasci to ???

Niestety w obecnych czasach 4 stówy na przyzwoity kołowrotek spinningowy to raczej mało. Może rzeczywiście warto luknać na innych producentów niż Shimano i Daiwa.

50 minut temu, Grendziu napisał:

Też jakiś zajechany być?

Jeśli Gruby już zajechałeś Tłin Pałera to brak mi słów i pewnie swoimi łapskami i kulkę byś popsuł.

???

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Linek727 napisał:

Moim, skromnym zdaniem...

Szczerze polecam Spro SP1 4000. Może nie jest za lekki (bo waży normalnie), może ma za duże przełożenie (bo ma normalne), ale dla mnie to takie odkrycie od czasu, kiedy kupiłem Spro Blue Arc z pierwszej serii - dawno temu to było. Red i Black Arc wyszły później. Od dobrych dwóch lat używam tego SP1 w rozmiarze 3000 do lekkiego feedera. W tym czasie MAP wylądował w kuble, a Garbolino zmieniło lokalizację.

A kupiłem go z przypadku - gdy szukałem wśród Daiwy i Shimano, kumpel-sprzedawca w sklepie położył go na ladzie i rzekł: "I tak weźmiesz ten". ?

A ja dalej na Mapy. Działa, nie zmieniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 4 stów i okolic:

Okuma Epixor, Ceymar 
Daiwa Ninja stara jak i nowa, Fuego LT
Shimano stare Nasci i Sahara to praktycznie te same kołowrotki, nowe chyba też tak samo poza kolorami ale nie widziałem środka nowej Sahary żeby być w 100% pewny.
 

Tutaj obronię trochę @Grendziu przed @Hotpoint i Shimano mają taką przypadłość, że jak się da za dużo smaru lub oliwki to spływa toto zużyte na dolne łożysko piniona a później chrobocze. Słabe łożyska lub zły serwis, w Daiwach jakoś tego tak nie ma. Co nie oznacza, że są to złe kołowrotki.

Co nie zmienia kwestii, że dać Grendziowi dwie metalowe kulki i zamknąć w pustym pokoju to w godzinę jedną zepsuje a drugą zgubi. :P 

Edytowane przez NPC
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Linek727 napisał:

Luzik. Mi nie spasował. ?

No wybitne nie są, zwłaszcza carptek,  ale dla mnie to tylko narzędzia , które mają działać. Nie chce  żółtych, białych i czerwonych

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Hotpoint napisał:

Jeśli Gruby już zajechałeś Tłin Pałera to brak mi słów i pewnie swoimi łapskami i kulkę byś popsuł.

???

Chciałem wydzielić Emilowi części za 400zl i złożyć za to kręciołek, a z pozostałych części zrobić dla siebie drugi i się nie udało ??️??️??️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...