Skocz do zawartości

Mieszanka do metody


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

łapałem już kiedyś na spławik, ale pojedyncze ryby. widziałem jak za szczupakami łaziłem wielkie kabany żerujące przy brzegu na młodych kapelonach. w marcu jak będzie z 8 stopni i tendencja wzrostowa temperatury wody zacznę. łatwo nie będzie, bo zaś będzie trzeba wybrać potencjalne miejscówki i poświęcić sporo czasu. ja uparty i łatwo się nie poddam
Jak mówi guru; "na pomarańczowego dumbelsa z Drennana musi wziąć!!!"
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, christhof70 napisał(a):

na metodę będę łapać. taki jest cel. jak będzie trzeba to nawet metr od brzegu przy nogach. przecie nie zawsze trzeba pi...ć 90 metrów. mam póki co 5 miejsc wytypowanych. marzec to loteria. potem im cieplej tym powinno być łatwiej. 

Metoda + rzeka + liny wczesną wiosną = Himalaje wędkarstwa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elvis 77 napisał(a):
14 minut temu, christhof70 napisał(a):
łapałem już kiedyś na spławik, ale pojedyncze ryby. widziałem jak za szczupakami łaziłem wielkie kabany żerujące przy brzegu na młodych kapelonach. w marcu jak będzie z 8 stopni i tendencja wzrostowa temperatury wody zacznę. łatwo nie będzie, bo zaś będzie trzeba wybrać potencjalne miejscówki i poświęcić sporo czasu. ja uparty i łatwo się nie poddam

Jak mówi guru; "na pomarańczowego dumbelsa z Drennana musi wziąć!!!"

mnie tylko na żółte brało. nie ma ich chyba ostatnio w sklepach? najbardziej płaczę z braku yum yum craba i shelfisha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda + rzeka + liny wczesną wiosną = Himalaje wędkarstwa
Kilka lat temu jak zaczynałem łowić karpie na methodę zimą, a najczęściej jak jeszcze był lód na wodzie, to niektórzy mówili to samo. A dziś to norma. To jest właśnie najpiękniejsze w wędkarstwie, że nigdy niczego nie możesz być pewien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elvis 77 napisał(a):
9 minut temu, Adolf napisał(a):
Metoda + rzeka + liny wczesną wiosną = Himalaje wędkarstwa emoji1655.pngemoji1655.pngemoji1655.png

Kilka lat temu jak zaczynałem łowić karpie na methodę zimą, a najczęściej jak jeszcze był lód na wodzie, to niektórzy mówili to samo. A dziś to norma. To jest właśnie najpiękniejsze w wędkarstwie, że nigdy niczego nie możesz być pewien.

dokładnie. mam na rozkładzie liny w grudniu, styczniu i lutym, ale na spławik. karpia postanowiłem złowić w lutym w 2020 roku. na pierwszym wypadzie piznąłem 2, a na drugim 13. da się. było z 5 stopni może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, christhof70 napisał(a):

cza próbować. jak nie wyjdzie, trudno

Twój pomysł, czy gdzieś wyczytał u słynnego Jutubera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, christhof70 napisał(a):

a ja nic nie wymyślam. być może jak co roku dokupię ze dwie nowe przynęty i wsio. postawiłem sobie w tym roku za cel nr 1 połowić z premedytacją liny w rzekach. do tej pory nigdy celowo tego nie robiłem. były to ryby z cyklu co weźmie.

Kilka lat temu na jesień łowiąc moim ulubionym sposobem* na Odrze, wpadły mi trzy liny. Łowiłem centralnie w nurcie, przy pierwszym myślę przypadek, ale przy kolejnym już tylko zdziwienie. Jeśli mnie pamięć nie myli miałem też jakieś spinki.

* najprostsze i najbardziej skuteczne- koszyk do białych i na haku 5-6 robali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Splot napisał(a):

Kilka lat temu na jesień łowiąc moim ulubionym sposobem* na Odrze, wpadły mi trzy liny. Łowiłem centralnie w nurcie, przy pierwszym myślę przypadek, ale przy kolejnym już tylko zdziwienie. Jeśli mnie pamięć nie myli miałem też jakieś spinki.

* najprostsze i najbardziej skuteczne- koszyk do białych i na haku 5-6 robali.

ja bym to dał w kategorię zaskoczenie. nie spróbujesz, nie wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...