Skocz do zawartości

Mieszanka do metody


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Adolf napisał(a):

A gdyby tak do mieszanki do metody dodać jak kuku czasami z puszki, pęczaku czy pszenicy ??????

ale kuku się dodaje czasami, albo martwe białe, albo posiekane czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
36 minut temu, christhof70 napisał(a):

ale kuku się dodaje czasami, albo martwe białe, albo posiekane czerwone

Szczerze jak już mieszam kuku, szatkuje, dodaj robale itd ,to już wolę łowić na klasyka, metoda musi być prosta w użyciu i tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Będziemy gotować 😉😉😉

PXL_20230331_143808437.jpg

PXL_20230331_143751778.jpg

PXL_20230331_143726886.jpg

Czy mógłbyś rzeczowo uzasadnić, dlaczego dobierasz akurat takie komponenty? Bo chyba to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Bebzon napisał(a):

Czy mógłbyś rzeczowo uzasadnić, dlaczego dobierasz akurat takie komponenty? Bo chyba to jest najważniejsze.

Nie wszystko kupiłem co chciałem, a i też mam jeszcze inne zapasy, więc będę się bawił z tego co mam.

Dla mnie scretting to baza i MMM podstawa, potem nie tyle co improwizuje,  co się bawię. Generalnie dobieram wg mnie odpowiednią zanętę na łowisku. Liczy się pora roku, temperatura, pora dnia, zachmurzenie w zasadzie wszystko. Brakuje mi przed wszystkimi mieszanki z pikantna kiełbasa czy Krill.

Betaniną w metodzie prawie wszędzie jest wstanie zrobić różnicę.

 

Pellet w cieplejszych okresach dopalam smakami, dużo się nauczyłem jak mieszałem MM, a że metodę traktuje też trochę na leniwca to brakuje mi czasami, ciastek mielonych, kopromelasy, konopii, oleju z krilla czy łososia (bardzo skuteczne) kuku z puszki itd itp.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grendziu napisał(a):

Nie wszystko kupiłem co chciałem, a i też mam jeszcze inne zapasy, więc będę się bawił z tego co mam.

Dla mnie scretting to baza i MMM podstawa, potem nie tyle co improwizuje,  co się bawię. Generalnie dobieram wg mnie odpowiednią zanętę na łowisku. Liczy się pora roku, temperatura, pora dnia, zachmurzenie w zasadzie wszystko. Brakuje mi przed wszystkimi mieszanki z pikantna kiełbasa czy Krill.

Betaniną w metodzie prawie wszędzie jest wstanie zrobić różnicę.

 

Pellet w cieplejszych okresach dopalam smakami, dużo się nauczyłem jak mieszałem MM, a że metodę traktuje też trochę na leniwca to brakuje mi czasami, ciastek mielonych, kopromelasy, konopii, oleju z krilla czy łososia (bardzo skuteczne) kuku z puszki itd itp.

Jasne, dzięki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
53 minuty temu, Bebzon napisał(a):

Jasne, dzięki.

Przez to że spinn jakby wyszedł też na pierwszy plan, nie obserwuje od dwóch, trzech lat co się dzieje na rodzimym rynku, czy coś się poprawiło, czy coś już jest lepsze. Generalnie i tak na metodę łowie w Nienawiszczu tylko, bo jak mam gdzieś jechać to wolę zapiąć łódkę i bawić się inaczej 🥃🥃🥃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, RS napisał(a):

Sonubaits i brak pelletu pikantna kiełbasa? 😬

Zanęty do metody typu pikantna kiełbasa, pellet to gąpka, którą cprzez zanęty i inny dopalcze powinno się modyfikować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...