Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Fajna "rywalizacja" się wytworzyła tutaj pomiędzy @christhof70 i @Bartek.B. I zdjęcia i ryby tylko Wam pozazdrościć ???

ni ma żadnej "rywalizacji". ja łowię na ilość, a Bartek na jakość. On zna rzeki jak własną kieszeń, ja dopiero je poznaję. mamy pewnikiem zupełnie inne taktyki łowienia i chyba fajnie się to uzupełnia na forum. komuś może się przydadzą pewne niuanse żeby być skuteczniejszym

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
41 minut temu, christhof70 napisał:

ni ma żadnej "rywalizacji". ja łowię na ilość, a Bartek na jakość. On zna rzeki jak własną kieszeń, ja dopiero je poznaję. mamy pewnikiem zupełnie inne taktyki łowienia i chyba fajnie się to uzupełnia na forum. komuś może się przydadzą pewne niuanse żeby być skuteczniejszym

Ja wiem, że nie rywalizujecie, to była pochwała, za wasze osiągnięcia i dlatego "ryw..".  W cudzysłów wstawiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Ja wiem, że nie rywalizujecie, to była pochwała, za wasze osiągnięcia i dlatego "ryw..".  W cudzysłów wstawiłem ?

dzienki za pochfały ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po robocie piznołem na nieznany odcinek jednej rzeczki, przecie całkiem niezła aura. dojechał i oczywiście się zj...ło. pierwej śnieg potem deszcz i wiej. do 19 non stop. rzeczka najtrudniejsza technicznie na jakiej łowiłem klenie. bez ryb 40+, ale takie po 35-37 wpadły. pięć sztuk. żadna rybka nie spadła. nagłowiłem się sporo jak poprowadzić zestaw. zmarzłem jak młody bambus w alpejskim lesie i zmokłem jak żararaka na pustyni. zadowolony 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstał po nocce z wiszącą do podłogi warą i zaropiałymi ślepiami. odmulił się, popatrzył bez okno, pogoda niezła. pojechał postickować na 3 godzinki. na dzień dobry wiej i grad, po krótkiej przerwie ulewa, ale wytrwał. wyniki raczej średnie: około 20 płotek i 5 kleni na oko 35-37 cm. zmarzł kolejny raz sromotnie. gdzie jutro? myśli tera ?

IMG_0468.JPG

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...