Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zaspałem!!!!!!!!!!!!. wstałem przed 11. ilość wujów była ogromna. zajechałem przed 14. 3 klenie 40,42,45 i 15 pięknych jaziunów. wszystko na feeder. łowiłem do 19, bo już nic nie widziałem. ostatnia rybka złowiona o 18 50. zadowolony. jutro mam szansę na pierwsze 0 w tym roku. jadę na żwirownię z metodą, a co tam😁. @ArekH tak zakładam na feederze, zagniatam mocno, a na spławik kapinkę lżej

IMG_0815.JPG

IMG_0816.JPG

IMG_0817.JPG

IMG_0818.JPG

IMG_0819.JPG

IMG_0821.JPG

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie ma carpiufff w rzece, to się nie liczy.😛😛😛😛

Byłem na chwilę u siebie... Wschodni wiatr, nie bierooo

 

PXL_20230317_135422797.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, christhof70 napisał(a):

@ArekH tak zakładam na feederze, zagniatam mocno, a na spławik kapinkę lżej

Dzięki Chris. Duże haki widzę , ale to nie dziwota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ArekH napisał(a):

Dzięki Chris. Duże haki widzę , ale to nie dziwota. 

tu 6, bo jazi dużo, nie jest taki duży. 4 już spora, a 2 to na konkretne kluchy chlebowe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiczałem , że zimno, że pada, że wieje, ale rybki brały same ładne. no to mam ciepło i niestety w ciągu dwóch dni w rzece są miliony płoci i krąpi. nie idzie normalnie łowić. wybroniłem się, ale zwiedziłem kilka km. 5 kleni i 8 jazi. nie robiłem więcej fot, bo ile można

IMG_0822.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomału czas kończyć kleniojaziowanie i zająć się innymi gatunkami. od stycznia było 31 wypadów i 193 jazie i 107 kleni. łacznie 300 ryb ze średnią wagą pewnie z 1 kg. jesuuuuuuuuuuuuuuuu, a gdybym to beretował? strach myśleć. nie mam prawa marudzić. życzę wam podobnych albo lepszych wyników, ale bez beretowania😁

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...