Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Bartek.B napisał:

Wybadałem ostatnio świetną miejscówkę na stacjonarne łowienie. Definitywnie jednak muszę zmienić feedera pod te miejsce, bo trzeba rzucać bardzo daleko. Woda ma tam max 50-70cm i każdy ruch je płoszy. Udało się jednak coś wyciągnąć z tej wody. Teraz czekam na zmianę pogody i będę atakował dalszy odcinek. Warunek jest jeden. Musi zamarznąć bagno, bo inaczej nie przejdę.

IMG_9527.jpg

IMG_9553.jpg

IMG_9572.jpg

IMG_9581.jpg

IMG_9604.jpg

IMG_9609.jpg

nie zabiłeś? , piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę kolejny wpis Bartka @Bartek.B to wiem, że będzie pięknie.

Dosłownie i w przenośni.

Po pierwsze łowi wyśmienicie, a w łowieniu kleni zaczął się chyba specjalizować.

Na pewno ma teraz na nie "zajawkę".?

Po drugie zdjęcia to poezja. Każdy chyba je chwalił po wielokroć.?

Sprzęt sprzętem, ale "wyczucie planu", ciekawego ujęcia tego można się uczyć i podpatrywać.

Poczucia smaku nie sposób się wprost nauczyć ale oglądając ten rodzaj sztuki, bo i fotografia taką może być, z czasem możemy swój gust poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Grendziu napisał:

Ten Pan wszystko wypuszcza ???

obserwuję tego Pana od chyba dwóch lat . jeśli o klenie chodzi to mogę mu buty wiązać . ja łowię żeby się wyłowić , moim celem nie jest  ryba + 50 czy + 60 ,takich już połowiłem trochę na spina . zastępują mi pstrągi .  ale też jest zayebiście ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2021 o 13:42, Tench_fan napisał:

Jak widzę kolejny wpis Bartka @Bartek.B to wiem, że będzie pięknie.

Dosłownie i w przenośni.

Po pierwsze łowi wyśmienicie, a w łowieniu kleni zaczął się chyba specjalizować.

Na pewno ma teraz na nie "zajawkę".?

Po drugie zdjęcia to poezja. Każdy chyba je chwalił po wielokroć.?

Sprzęt sprzętem, ale "wyczucie planu", ciekawego ujęcia tego można się uczyć i podpatrywać.

Poczucia smaku nie sposób się wprost nauczyć ale oglądając ten rodzaj sztuki, bo i fotografia taką może być, z czasem możemy swój gust poprawić.

Dziękuję bardzo. Staram się przedstawić wędkarstwo w takiej formie, jak ja to widzę. Strasznie mnie irytuje brak estetyki, niechlujność i ogólne chyba już mocne zdegenerowanie dużej rzeszy wędkarzy. Walczę z tym jednak, jak mogę. Lubię robić zdjęcia, bo mocno mnie ta zabawa rozwija w dosłownym tego słowa znaczeniu. Szukam różnych technik, sprzętu, wzoruję się na najlepszych fotografach itd. Sam w swoich zdjęciach widzę duży progres. I chyba właśnie o to w tym chodzi. :) Pomysłów to ja mam całą masę, tylko czasu zdecydowanie za mało...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2021 o 17:50, christhof70 napisał:

obserwuję tego Pana od chyba dwóch lat . jeśli o klenie chodzi to mogę mu buty wiązać . ja łowię żeby się wyłowić , moim celem nie jest  ryba + 50 czy + 60 ,takich już połowiłem trochę na spina . zastępują mi pstrągi .  ale też jest zayebiście ?

Nie przesadzajmy ? Po prostu lubię się taplać w bagnach i szuwarach. A tam są głównie klenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak już coś nagrywam, robię to w takiej formie jak poniżej. Niestety na pierdolamento i filmy instruktażowe brak czasu. ?

 

Edytowane przez Bartek.B
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

trzy wypady na klenie . 22.12 z Ewą typowo rekreacyjnie w łatwej miejscówce  .nastawiony na połowienie ilościowe  z minimalnymi szansami na rybki większe niż 40 cm . sprawdziło się około 40 sztuk kleników od 20 do 35 cm . zajęcie było ,ale rybki niewielkie . 29.12 inna miejscówka i szanse na 40+ . tylko trzy rybki . 2 sztuki po około 38-39 cm i jedna 44 . fatalna pogoda ,ale zadowolony . 01.01 22 noworoczny wypad z kobietą . 9 rybek do około 37 cm i jeden grubasek ze 44-45 . połażone i jakoś połowione .jeszcze trochę łowienie marszowe , a w lutym czas poszukać grubego zwierza 

IMG_0429.JPG

20220101_152015.jpg

20220101_122846.jpg

20220101_151632.jpg

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wypad kolejny wypad kleniowy .pierwszy raz się tak przyłożyłem i tak dokładnie nęciłem i łowiłem . i co? i ..uj ,poległem strasznie . kompletne zero ,dramat . 5 malutkich kleników i 5 płotek . rybki nienadające się do statystyk ? . padało ,wiało , potem lampa, zaś deszcz , no k...a dramat hehhe . a i tak fajowo było . dupa się cieszy ze spacerku po krzakach . za pięć dni powtórka:P 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...