Skocz do zawartości

Kleń


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zaraz tzn w wolnej chwili Wam wydzielę wątek = kleń :) Bo ostatnio też mi się spodobało jak łowiłem, choć targałem je na robale :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartek.B napisał:

 Oczywiście mówię tutaj o połowach gruntowych. 

Świętokradztwo!!! Kleń i połowy z gruntu :P

 

Gratuluję refleksu przy połowach klenia z gruntu albo te moje coś są za szybkie, wolnej reakcji nie mam, raczej mam ponadprzeciętną :) Kleń to albo spinning albo spławik, w ostateczności mucha. Reszta sposobów to zdrada stanu :D
Co to za kołowrotek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, NPC napisał:

Świętokradztwo!!! Kleń i połowy z gruntu :P

 

Gratuluję refleksu przy połowach klenia z gruntu albo te moje coś są za szybkie, wolnej reakcji nie mam, raczej mam ponadprzeciętną :) Kleń to albo spinning albo spławik, w ostateczności mucha. Reszta sposobów to zdrada stanu :D
Co to za kołowrotek?

Kołowrotek to VDE-R Match FD 406. Łowić trzeba mając cały czas rękę na spuście. To zdecydowanie nie metoda dla lubiących kimnąć na fotelu. :) Ja łowię praktycznie cały czas tak jak na zdjęciu. 

IMG_8538.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Bartek.B napisał:

Kołowrotek to VDE-R Match FD 406. Łowić trzeba mając cały czas rękę na spuście. To zdecydowanie nie metoda dla lubiących kimnąć na fotelu. :) Ja łowię praktycznie cały czas tak jak na zdjęciu. 

IMG_8538.JPG

Zdarzało się i tak łowić gdyż u mnie klenie robią za wszystkojada.  A pływają medalowe wielkości w tym złote medale.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Grendziu napisał:

Jako smak mają kulki? ?

Używam kulek z Massive Baits. Te na zdjęciu to Bolsena Squid. Mi pachną pieprzem i ostrymi przyprawami. Mam jeszcze Kriller i Orange Snake. Wszystkie to takie umiarkowane śmierdziele. Takie trzy opakowania kulek wystarczają mi spokojnie na kilka lat łowienia. :)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, używałeś wątróbki, wiśni itp.? Pytam, bo to są selektywne przynęty.

Ja akurat łowię w Środkowej Odrze i pięćdziesiątak to taki fajny dołów, a czterdziestak to tylko wkurza, bo rozbija kule zanętowe.

Ale są też prawdziwe lachony. Ostatniego, porządnego złowiłem w grudniu na trupka, gdy padał śnieg.

Jak widać z powyższego opisu, było to dawno :D

Edytowane przez Linek727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśnie sezonowo jak najbardziej się sprawdzą. Problem tylko taki, że ja mam ograniczoną dostępność. Wątróbka choć bardzo skuteczna, jest mało trwała i wolę inne przynęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...