Skocz do zawartości

Podpórki do wędek


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jest tego na rynku co niemiara, wszystko tak naprawdę zależy od tego jaką metodą chcemy łowić no i jakie ryby.

Karpiarze używają przeważnie tripody i rodpody, feederowcy w zależności jak łowią to siedziska wyposażone w ramienia i inne podpórki. Spławikowcy, a tym bardziej wyczynowcy posiadają możliwie przeróżne, wszelakie podpórki...

Warto tego sprzętu trochę mieć, bo to jak się ustawimy się nad wodą,  to od tego będzie zależała i nasza wygoda i nasze docelowe wyniki.

Kto co ma i dlaczego poleca ten a nie inny "gadżet wędkarski" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od brata, jest wyśmienity regulacja bardzo duża jak chcę nawet niemal do pionu mogę postawić, a jak trzeba nisko na pomoście, to też da się ustawić :) sztywny wygodny po prostu idealny :)

Zdjęcie0105.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Nie mogę oglądać katalogów - ja to chcę mieć :(

http://bialaryba.pl/daiwa-infinity-boat-pod-p-3934.html


DAIWA Infinity Boat Pod - nie zgodzę się natomiast z opisem, że taki pod nada się do łowienia łodzi, na łodzi zawsze jest obrót - minimalny bo minimalny ale jest raz w jedną raz w drugą stronę. Piszę o połączeniu z sygnalizatorami.

Natomiast na pomost to jest coś co by mi się przydało na maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
37 minut temu, andrzej napisał:

Mi wystarczy Guru Reaper.. zachorowałem na te podpórki.

Też o GURU myślę, tak jak trochę już ochłonąłem to DAIWA Infinity Boat Pod byłby idealnym rozwiązaniem gdyby mieć dom nad wodą i pomost, wtedy taki "podzik" na stałe zamontować.
Gdybym zostawił to na swoim pomoście nad jeziorem nad Czarnym czy w Margoninie to po kilku nocach ślad o nim by pewnie zaginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Administrator

Odświeżam temat, bo mam klienta na tirpoda. A dzięki @Elvis mam magiczne kuleczki do mocowania na pomoście. (przepraszam, za brak zdjęć, w przyszłości się pochwalę).

Szukam podpórek, sztycy na pomost o przekroju 12,1mm 4 sztuki tak maks do 30cm, wiem, że kiedyś DAIWA miała coś podobnego, ale nie widzę.  

I jakiś teleskopowych wyższych do łowienia z brzegu. 

Jeśli mam super gadżety od Daniela, dziękuje bardzo, to szkoda mi kupować poda teleskopowego za 1000zł plus i można trochę zaoszczędzić.
Choć jeśli chcę kupić 8 sztuk podpórek dobrej jakości 4razy krótkie i 4razy dłuższe, to coś czuję że tanio nie będzie :( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...