Skocz do zawartości

Wiadra, pudełka, pudełeczka wędkarskie - miejsce przechowywania przynęt i zanęt


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając na jednym z forów dział "Kupiliśmy" Wpadły mi w oko pudełka firmy Avid. Szczególnie rozmiary L i XL. Myślę że wielkościowo będzie to taki standard jak Drennan czy Stonfo. Ale te pudełka są oryginalne ze względu na dodatkowe wkładki. Jak dla mnie to bardzo praktyczne rozwiązanie, oj,chyba się skuszę. http://sklepdrapieznik.pl/sklep/pudelka-na-przynety-i-robaki-preston-i-avid/16952-pudelko-avid-bait-and-bits-tub-large-12l.html  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Administrator

Stary temat ale podbijam. 

W pudełkach z materiału fajnie przygotowuję się podstawę, w plastikowych, trzyma to i tamto.

Wg najnowszych filmów i trendów nie mamy mieszać przed...  a ja zawsze lubiłem jak moje żywe robale przechodziły zapachem zanęty...

Zobaczymy jak wyjdzie w praniu :champagne-2010:

20181217_134704.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Był u Mnie przed wczoraj @Tench_fan sprezentował Mi pojemniki EVA Lorpio. Męczyło mnie że są mocno sprasowane w stanie spoczynkui nawet po rozprostowaniu na pusto, osiadają z powrotem. Po małej obróbce termicznej, udało się je doprowadzić do pionu. :D

IMG_20190302_153526.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był u Mnie przed wczoraj [mention=876]Tench_fan[/mention] sprezentował Mi pojemniki EVA Lorpio. Męczyło mnie że są mocno sprasowane w stanie spoczynkui nawet po rozprostowaniu na pusto, osiadają z powrotem. Po małej obróbce termicznej, udało się je doprowadzić do pionu. 
IMG_20190302_153526.thumb.jpg.724acc6310ab55633d47877896527680.jpg
Za co oni Cię tak wszyscy lubią, że tyle prezentów dostajesz?
Zaczynam się robić zazdrosny.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Administrator

To se przerobiłem z Jaxona wiadra, które stało kilka lat pod wiatą, na wiadro do dużych przynęt 🍺🍺🍺 i się przy wierceniu nie połamałem 💪💪💪

PXL_20231016_182140623.jpg

PXL_20231016_183358329.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...