Skocz do zawartości

Przepływanka - wypuszczanka


andrzej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 6.03.2018 o 17:15, jakub_wr napisał:

A ja chętnie bym zawitał na Twoich odcinkach Odry. Muszę zrobić te kilkadziesiąt kilometrów i tam pojechać. 

Zapraszam :) połowimy brzany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Hej, widzę że w temacie wypuszczanki niewiele komentujecie. Obecnie kiepski czas na tę metodę bo ryby mi pouciekały w dolne partie rzeki. Więc pozostaje powspominać. Macie fotki ze swoich wypraw? 

20181007_173715.jpg

20180414_163824.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja po kilku wypadach na brzanę w ubiegłym roku, postanowiłem sprawić sobie kołowrotek centrepin. Z pewną dozą niepewności zamówiłem kołowrotek na Ali.
Stałem się posiadaczom takiego oto cudu. 433baac6a02868e41840b577c6ed5dcb.jpgedb1ba47f55fd6ce06f93d2523070f67.jpgd8baa5387afa7da4532479497acbb0c8.jpgf0a0fe4b10260588f83e54443f904987.jpg

Pozdrawiam. Łukasz

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołowrotek na pierwszy raz jest spoko. Przyjdzie potem chęć kupienia czegoś lepszego bo te konstrukcje są słabe. Dobrze chociaż że masz nakrętkę żeby szybko zdjąć szpule. Żyłka lubi wchodzic w tą szczelinę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Serwus. Po ostatnim wypadzie nad rzekę stwierdziłem że brakuje mi zasięgu wędki żeby skutecznie minąć pas traw i trzciny. Przydałaby się wędka 5 metrów conajmniej. Zastanawiam się czy nie wybrać bolonki vde robinson, 5 metrów, 200gram wagi. Powinno być ok i nie męczyć ręki. Tylko czy to nie będzie komiczne, bolonka z centerpinem. Poniżej widać jakie krzaki muszę przerzucić, 3.90 czy nawet 4.50 jest za mało. Z drugiej strony 5 metrów może być uciążliwe w operowaniu między drzewami na brzegu. Dylematy... 

20190330_170016.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...