Skocz do zawartości

Zalew Nielisz


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No i dałem się namówić... 

Tym razem już nie jako rezerwowy, a zawodnik pretendujący do GPX Polski, czyli będę brał w tym roku udział w eliminacjach GPX.

Ma awansować 15 druzyn, presja w tym roku ma być wyjątkowo bardzo duża, bo za rok wszystko się zmieni.

Aktualnie szukamy mi partnera, ma łowić lepiej od mnie i się ze mną nie kłócić, pierwszy warunek jest do spełnienia, drugi trudniejszy ?

Najchętniej w Teamie widziałbym @christhof70 umie wiele, a przede wszystkim robi w życiu to co ja, spędza każda wolna chwilę nad wodą, umie czytać wodę i bardzo dobrze wędkuję.

Szkoda, że nie da się go namówić, bo i z presji też pewnie zszedłby na zawał ???

"Zbiornik Nielisz – sztuczne jezioro zaporowe położone w województwie lubelskim, ok. 15 km na północny zachód od Zamościa, w Gminie Nielisz. Utworzone na rzece Wieprz i Pór, otoczone pasem lasów iglastych. Powierzchnia jeziora wynosi 950 ha, pojemność 19,5 mln m³, długości linii brzegowej 30 km." Źródło Wikipedia.

Przede wszystkim nie jest to typowo woda szczupakowa i ma pełno dużych blatów, coś czego nie za bardzo lubię, ale mam nadzieję, że dam radę ???

Ps. Po dość dobrym wyniku nie nadążam odbierać tel, z zaproszeniami na zawody???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

No i dałem się namówić... 

Tym razem już nie jako rezerwowy, a zawodnik pretendujący do GPX Polski, czyli będę brał w tym roku udział w eliminacjach GPX.

Ma awansować 15 druzyn, presja w tym roku ma być wyjątkowo bardzo duża, bo za rok wszystko się zmieni.

Aktualnie szukamy mi partnera, ma łowić lepiej od mnie i się ze mną nie kłócić, pierwszy warunek jest do spełnienia, drugi trudniejszy ?

Najchętniej w Teamie widziałbym @christhof70 umie wiele, a przede wszystkim robi w życiu to co ja, spędza każda wolna chwilę nad wodą, umie czytać wodę i bardzo dobrze wędkuję.

Szkoda, że nie da się go namówić, bo i z presji też pewnie zszedłby na zawał ???

"Zbiornik Nielisz – sztuczne jezioro zaporowe położone w województwie lubelskim, ok. 15 km na północny zachód od Zamościa, w Gminie Nielisz. Utworzone na rzece Wieprz i Pór, otoczone pasem lasów iglastych. Powierzchnia jeziora wynosi 950 ha, pojemność 19,5 mln m³, długości linii brzegowej 30 km." Źródło Wikipedia.

Przede wszystkim nie jest to typowo woda szczupakowa i ma pełno dużych blatów, coś czego nie za bardzo lubię, ale mam nadzieję, że dam radę ???

Ps. Po dość dobrym wyniku nie nadążam odbierać tel, z zaproszeniami na zawody???

do 30km jeszcze mogę dojechać, ale taki lacz? pawi by mnie zabrakło od tylu godzin w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, christhof70 napisał:

do 30km jeszcze mogę dojechać, ale taki lacz? pawi by mnie zabrakło od tylu godzin w aucie

4 imprezy w roku od czwartku do niedzieli po awansie, pomysł, ja kierowca, jesteś pierwszy na liście, choć już rozmawiam wstępnie z kimś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

4 imprezy w roku od czwartku do niedzieli po awansie, pomysł, ja kierowca, jesteś pierwszy na liście, choć już rozmawiam wstępnie z kimś ???

dzięki za zaufanie, ale nie nie. te kolorowe bluzy jakoś źle na mnie działają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, christhof70 napisał:

dzięki za zaufanie, ale nie nie. te kolorowe bluzy jakoś źle na mnie działają ?

Ja też ich nie noszę, zrobię czarna z wyszywka fundacji i logo Team Zeus ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, mav3rick napisał:

Jestem gotowy emoji123.pngemoji16.pngemoji869.png

Ciekawe kto by kogo po pół godzinie wrzucił do wody ???

Sparowany zostałem z Tomkiem Zazula, mam nadzieję, że na kilku wyprawach do tego czasu się dotrzemy?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto by kogo po pół godzinie wrzucił do wody
Sparowany zostałem z Tomkiem Zazula, mam nadzieję, że na kilku wyprawach do tego czasu się dotrzemy
Eee tam, spokojnie te 45 minut byśmy wytrzymali, a jak nie to najwyżej bym Ci włosy z głowy powyrywał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, mav3rick napisał:

Eee tam, spokojnie te 45 minut byśmy wytrzymali, a jak nie to najwyżej bym Ci włosy z głowy powyrywał emoji23.png

Startuj z @Hotpoint jesteście sąsiadami z dzieciństwa, czy jakoś ???

A ja pomieszałem. W tym roku nie są na Nieliszu Eliminacje do GPP, tylko druga tura GPP już w czerwcu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...