Skocz do zawartości

(S) SHIMANO VANFORD C2000S F


Perch Strike
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Daniel.
Dołączyłem nie mam pojęcia kiedy.
Niestety nie mam zbyt dużo wolnego czasu, więc na forach jestem mega rzadko (ostatni raz hmm, jakoś luty/marzec).
Dotychczas wolny czas spędzałem nad wodą jak najdłużej mogłem (prawie pokończyły się miejsca w rejestrze PZW na ten rok).
Orałem moje lokalne wody średnio skutecznie dzień w dzień.
Postanowiłem odświeżyć sprzęt i trochę przejść na grubiej.
Uchyliły się trochę drzwi na większe wody i bardziej "rybne" w większe sztuki stąd sprzedaję vanforda, ponieważ tego używałem do nano zero i natural hearta - oba kijki poszły już w świat.
Póki co będzie przerwa, która będzie tak długo trwała póki nie sprzedam młynka i nie skołuję nowego sprzętu

Spinninguję krótko w porównaniu do znajomych
Łowiłem amatorsko na spławik, trochę matchówką, później karpiowanie, feeder, troszkę klasyka, a teraz spinning.
Spinningowanie pozwala mi w 99% wykorzystać czas tzn. mogę wyskoczyć na krótki czas, nie muszę przygotowywać towaru, rozkładać się, itp, itd.
Kocham także naturę i ciszę, a komercje (tam najczęściej jest u mnie szansa na zadowalających rozmiarów płocie, liny, itp) nie są zbyt ciche i często przewija się dużo osób, czego szczerze nienawidzę
Jestem takim trochę samotnikiem, nie przeszkadza mi kompletnie samotność nad wodą, jeśli chodzi o "obcych irytujących wędkarzy", tak to spoko, ale u mnie "normalnych" jest niewielu, zwłaszcza w weekendy - wtedy to jest niezły kocioł.

Czasami gdy nie mam weny lub wpadnie pomysł to sprzątam łowisko ze śmieci, chociaż i tak po kilku dniach jest syf taki jak był wcześniej.

Łowiłem też białoryb na spinning, trafił się nawet karpik, ale szał na to mi jakoś minął.

Gdybym miał sporo czasu to pewnie wybrałbym inną metodę wędkarstwa, ale właśnie z uwagi braku czasu łapię to co jest i nie wybrzydzam

Na forach nie spotkacie mnie też zbyt często, ponieważ jakoś nie kręcą mnie dyskusje na temat sprzętu, teoretyzowanie itp.
Nie moje klimaty, chociaż kiedyś sporo siedziałem na jerkbaicie i sig.

W sumie nie wiem czy mogę coś jeszcze o sobie dodać

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maveric, mogę ci tylko powiedzieć, że znam ciebie i ty może mnie pamiętasz

Na sigu sprzedawałem swego czasu cały swój sprzęt feederowo-karpiowy, o ile mogę tak to nazwać.


Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Perch Strike napisał:

Jestem takim trochę samotnikiem, nie przeszkadza mi kompletnie samotność nad wodą,

Za to duży plus, uwielbiam taki stan, przeważnie na szybko jadę, gdy nikogo nie ma???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maveric, mogę ci tylko powiedzieć, że znam ciebie i ty może mnie pamiętasz

Na sigu sprzedawałem swego czasu cały swój sprzęt feederowo-karpiowy, o ile mogę tak to nazwać.


Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka






Nie mówię, że nie, ale raczej nic nie kupowałem na SiG ale może, gdzieś tam coś wymieniliśmy się postami zaglądaj do Nas częściej, wielu Nas tutaj nie ma, ale to siła tego forum, nie ilość, a jakość
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie, ale raczej nic nie kupowałem na SiG ale może, gdzieś tam coś wymieniliśmy się postami zaglądaj do Nas częściej, wielu Nas tutaj nie ma, ale to siła tego forum, nie ilość, a jakość
Jak dam radę to mogę czasem zajrzeć

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dam radę to mogę czasem zajrzeć

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Nie będę odosobniony w spinningu, bo@Grendziu niby łowi na spinning, ale i tak skrycie jego pasja to feeder
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę odosobniony w spinningu, bo[mention=2]Grendziu[/mention] niby łowi na spinning, ale i tak skrycie jego pasja to feeder
Teraz będzie więcej wolnego czasu, bo wyjazdów "nie będzie" (zakoszę ojcu feederka, więc i tak pojadę )
Zapoznam się trochę z tym forum


Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...