Skocz do zawartości

Wędzisko spinningowe


Perch Strike
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 28.06.2022 o 14:31, christhof70 napisał:

serio?

panowie co sądzicie o tournamencie 70MLF2, bo mam chęć zakupić?

odpowiedzi: kolega kolegi miał i mówił, że fajny

a nie lepiej kij z pracowni?

a może weź srestina w35?

a nie lepiej dłuższy?

nie bierz, bo mu przelotki PODOBNO klikają

SŁYSZAŁEM, że przelotki to nie fuji tylko jakieś archaiczne

 

i tak do 20 porad na każdym forum( może tu akurat nie, bo niewielu nas) bez ani jednej sensownej odpowiedzi. tak to dzisiaj wygląda, dlatego kocham takie tematy. zabłysnąć w rubryce towarzyskiej. niestety do popularności Dody i tak daleko?. a może tak samemu uruchomić czujki, a nie wszystko z polecenia? żeby nie było, to bywają sensowne porady, ale jest tego może z 5%.

Po części masz rację, ale od tego są fora, aby jak kobiety o butach czy torebkach sobie pogadać...

Ja też unikam odpowiedzi na takie pytania, ze względu, że każdemu coś innego leży podczas łowienia.

Jeden lubi łowić z opadu, drugi woblerami, trzeci tylko łowi sandacze na dropa, a nawet jeśli łowią tak samo, to i każdy kij będzie inaczej pracował w ręce u kogoś.

Wczoraj było tak z rakietami w tenisa. U mojej ulubionej staruszki pękł naciąg po 5minutach, potem pożyczyłem od kolegi rakietę, byłem nią zachwycony, pół nocy szukałem identycznej, bo mi leżała bardzo dobrze w ręce... Na koniec kolega dał mi profesjonalną co niby gra nią Rafael Nadal aktualnie... I co d... Ta Nadalowa wcale mi nie pasowała, od razu mi się przypomniała rakieta zawodowca  innej firmy, którą kolega przywiózł mi specjalnie z Londynu kiedyś... Ile bym nią nie grał, to w trakcie meczu chciałem ją połamać....

Tak, że jak ktoś pyta o polecenie czegoś to odpowiadam i polecam tylko to co mi pasuję, z rezerwą na to, że to mi odpowiada, a dla kogoś może to być faktycznie ?

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ArekH napisał:

@christhof70 sory stary za taki wtręt, ale @Grendziu ma rację. Gdyby nie było takich dyskusji, to po co fora? Czasem z tego gówna wyłowisz perełkę. 

no ja nie wyłowię to po pierwsze, bo mam swoje preferencje i wiem co chce. a po drugie to dałem konkretny przykład, a nie ogólnikowy. właśnie często tak jest kiedy ktoś zada konkret i h.......... nie otrzyma ani jednej odpowiedzi dotyczącej pytania. napisałem też, że bywają sensowne dyskusje, ale tego jest mało. i to nie ma nic wspólnego z marudzeniem, a ze stwierdzeniem faktów, bo takowe są. przykładów tysiące. wiem też, że dzisiejszego myślenia ludzi nie przeskoczę, takie czasy. niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ArekH napisał:

@christhof70 sory stary za taki wtręt, ale @Grendziu ma rację. Gdyby nie było takich dyskusji, to po co fora? Czasem z tego gówna wyłowisz perełkę. 

a fora jak najbardziej potrzebne, ale proszę Cię jak pytam o czarne skarpetki to mi białe polecają. jak napisał Grendziu, jak  ktoś pyta co możecie polecić? to chyba inna sprawa? wtedy i odpowiedzi inne. gównoburza jak zwykle. wiem, że świat zmierza żebym nie miał własnego zdania, ale jeszcze mi nie zabronili. jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Administrator

Podbijamy, szukam od kilku dni jednoskład do 16-21g nic ciekawego w rozsądnej cenie nie widzę, a w ciemno wydać xtz milionuff nie zaryzykuję. Wiem, że @Bebzon polecam kiedyś jakiegoś japońce w tej gramaturze, ale nie mogę odszukać...

https://www.sklep.brc.com.pl/pl/p/Wedki-XZOGA-AIRVO-Finesse%2C-wklejki/1546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...