Skocz do zawartości

Prezenty gwiazdkowe pod chionką


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, cygan786 napisał:

Jeszcze w tym roku mam zamiar przetestować.

Jak już będziesz nad  wodą. To to szarawe, jest miejscem gdzie powinieneś zarzucać. To zielonawe, jest łąką. Tam nigdy nie celuj. :duchamp:;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz nad  wodą. To to szarawe, jest miejscem gdzie powinieneś zarzucać. To zielonawe, jest łąką. Tam nigdy nie celuj. :duchamp:
Tak wiem, i nie rzucać do wody tym do czego jest przykręcony kołowrotek.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cygan786 napisał:
12 minut temu, ArekH napisał:
Jak już będziesz nad  wodą. To to szarawe, jest miejscem gdzie powinieneś zarzucać. To zielonawe, jest łąką. Tam nigdy nie celuj. :duchamp:emoji6.png

Tak wiem, i nie rzucać do wody tym do czego jest przykręcony kołowrotek.

Widzę że lata zlotów nie poszły na marne. Jestem z Ciebie dumny:champagne-2010:. Szkoda że @Grendziu do dziś ma z tym kłopot!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój prezent na Mikolaja dzis dojechał. Tak na sucho to całkiem fajny kijek . 2,50m cw 2-12g. Jeszcze tylko dokupić do niego kreciołka, nawinąć linkę i można testować na mokro. 20191204_144851.jpg20191204_144825.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój prezent na Mikolaja dzis dojechał. Tak na sucho to całkiem fajny kijek . 2,50m cw 2-12g. Jeszcze tylko dokupić do niego kreciołka, nawinąć linkę i można testować na mokro. 20191204_144851.jpg.194f9a6df7f8488f77986808dfb20516.jpg20191204_144825.jpg.f618d62b364e6289e839fc7f4dbfaca2.jpg
Jakiś dziwny ten picker.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zaskoczony. Na metce napis SPIN, nie wiem o co chodzi. A i szczytówka nie jest kolorowa.
Bo to z angielskiego znaczy "wir" ,"wirujacy"
Szczytówki są ciemne do łowienia w nocy i pod słońce. Wtedy i tak nie widać kolorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, cygan786 napisał:

Mój prezent na Mikolaja dzis dojechał. Tak na sucho to całkiem fajny kijek . 2,50m cw 2-12g. Jeszcze tylko dokupić do niego kreciołka, nawinąć linkę i można testować na mokro. 20191204_144851.jpg20191204_144825.jpg

Kupiłem kiedyś Matiemu ten kij w gramaturze 1-7g, no i dzisiaj był plan aby go przetestować. Złowił dwie rybki, oto jedna z nich. 

IMG_20191204_132351.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, cygan786 napisał:

A czy to będzie dobry kijek do drop Shota?

Ja mam 198cm, typowo na łódkę. Na delikatnego dropa czemu nie, ale raczej nie na rzekę.

Na paprochy wciałem też dzisiaj jednego szczupaka, ale jest brzydkie zdjęcie to nie wstawiam. Niektórzy wolą sztywniejsze kije? 

@Bartosh też ma coś z tej serii i na zawodach prawie nim wygrał ?

Jeden woli dajłe drugi ściemano, a ja tam lubię rude mulatki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...