Skocz do zawartości

Prezenty gwiazdkowe pod chionką


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak w tej mega pace był parasol i ściana boczna do niego. Muszę przyznać że bardzo duży, miałem problemy z rozłożeniem w pokoju.
IMG_20191227_171715_HDR.thumb.jpg.d68a9dfbf4b2d2826fe19c61ae33b913.jpg
Mam ten zestaw. Będziesz Pan zadowolony.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2019 o 19:08, Linek727 napisał:

A ja dostałem m.in. koszulkę z Królikiem Bugs'em, jak wpindala marchewkę.

Stwierdziłem, że nie do twarzy mi w tej koszulce. A ponieważ ziomal z Wielkiej Polski czyli Gorzowa (ale sobie nagrabiłem :D:beer1:), napomniał mnie ostatnio, żeby się zakupowo obnażać, to poleciałem po promo.

https://www.pescare.pl/bolonki/3325-italica-fortexa-fb-s-strong-600-25g-bolonka.html

I jeszcze to

https://www.pescare.pl/feeder/3305-italica-fortexa-thin-feeder-3m-10g-feeder.html

A teraz zbieram na kartę wędkarską ;)

Korzystając z okazji serdecznie dziękuję @Sołtys stanza pomoc, cierpliwość do mojego gęgania i merytoryczne podpowiedzi :beer1:

PS. Nie wiem, jak się robi tę małpkę z nickiem na niebiesko, sorki :$

PS. Już wiem.

Edytowane przez Linek727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Linek727 napisał:

PS. Nie wiem, jak się robi tę małpkę z nickiem na niebiesko, sorki :$

Wklikujesz w posta nasajmprzód małpę, cięgiem zaczynasz pisać nick, jak pod spodem pokaże ci się oryginał, klikasz na niego mychą, podświetli się w poście na niebiesko, to jest ox @Linek727

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W święta odebrałem od szwagra kołowrotki, dron nie zdążył. Kołowrotki robią dobre wrażenie, są dobrze spasowane. Do orki na komercji bym ich nie użył, ale do spomba, koszyczków do wstępnego nęcenia i deepera będą oki, nawet śmiem twierdzić, że będą pasować do moich rzecznych feederów Mikado UV. Kołowrotki za niespełna 60 PLN za sztukę robią lepsze wrażenie niż Okumy za niecałe 3 stówy, do takich lekkich zadań bojowych za te piniędze nie będzie mi ich szkoda :champagne-2010:

20191229_111654(0).jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W święta odebrałem od szwagra kołowrotki, dron nie zdążył. Kołowrotki robią dobre wrażenie, są dobrze spasowane. Do orki na komercji bym ich nie użył, ale do spomba, koszyczków do wstępnego nęcenia i deepera będą oki, nawet śmiem twierdzić, że będą pasować do moich rzecznych feederów Mikado UV. Kołowrotki za niespełna 60 PLN za sztukę robią lepsze wrażenie niż Okumy za niecałe 3 stówy, do takich lekkich zadań bojowych za te piniędze nie będzie mi ich szkoda :champagne-2010:
20191229_111654(0).thumb.jpg.efd53d4b7f48e9bf76482cb839d2fde8.jpg
Z tej samej stajni kołowrotek przyszedł do mnie przed świętami tyle że z wolnym biegiem w rozmiarze 5000. Na sucho fajny młynek. Pierwsze obroty korbą z oporem, jak się smar ułożył już chodził lekko. Też fajnie spasowany, bez luzów i ładny równy nawój żyłki. Tylko 75 ziko.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tam pierdółka. Ale muszę sobie przypomnieć jak się za szczuna łowiło. Kiedy to rarytasem były białe robaki, a żyłka tęczówka lansem na całą gminę :D

https://askari.pl/artykuly-5-lat-gwarancji/1358-kogha-centrepin-kolowrotek-154001.html?search_query=Centrepin&results=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Linek727 napisał:

Taka tam pierdółka

Odkąd mam konto w Askari przymierzam się do niego. Cena jest świetna. Zapodaj pierwsze wrażenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...