Skocz do zawartości

Prezenty gwiazdkowe pod chionką


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Dominik napisał:

Suwi, jak lód skuje, to czuje się zaproszony na testy :) Mam własny argument w postaci piwa i cenionego kompana Andrzeja ze sobą :)

Andrzej, przy Twoim wypasionym sprzęcie, to strach Ci coś kupić :)

Bez lodu tez zapraszam :) 

Metoda podlodowa dla mnie to nowość miło będzie podpatrzeć doświadczonych kolegów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Wiecie chłopcy, odkąd Nam dzieci dorosły, święta w 70% straciły już swą wyjątkowość. Drzewiej, wystarczyła paczka z kubanśką pomarańczą, orzechami włoskimi( dawniej cenione, teraz palone w piecu) Lesznymi. Model czołgu do sklejania. Radziecki teleskop, co pół szkoły przyszło podziwiać. Myślę że kiedyś prezenty były dodatkiem do świąt, bo czekało się na rodzinę i wspólne święta. Teraz rodzina jest po to, by dawać prezenty.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, ArekH napisał:

Wiecie chłopcy, odkąd Nam dzieci dorosły, święta w 70% straciły już swą wyjątkowość. Drzewiej, wystarczyła paczka z kubanśką pomarańczą, orzechami włoskimi( dawniej cenione, teraz palone w piecu) Lesznymi. Model czołgu do sklejania. Radziecki teleskop, co pół szkoły przyszło podziwiać. Myślę że kiedyś prezenty były dodatkiem do świąt, bo czekało się na rodzinę i wspólne święta. Teraz rodzina jest po to, by dawać prezenty.

Czasami warto posłuchać Dziadzia aby dowiedzieć się jak było dawniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Grendziu napisał:

Czasami warto posłuchać Dziadzia aby dowiedzieć się jak było dawniej?

Naprawdę? Do dziś pracuję w święta. To w moim zawodzie dodatkowy pieniądz Bo skoro nie chciało się nosić teczki? :D. W społeczeństwie jest nas wielu. Straż kolej, energetyka, Policja,SŁUŻBA ZDROWIA! A wstaw jeszcze raz tylko kupę pod jakim kolwiek  Moim postem. ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie praca w Wigilię to norma, jeżeli przypada w dzień roboczy. Nie raz już czekali na mnie z kolacją bo śniegu dowaliło, ślizgawka, a z Wawy ponad 160 km do przejechania. Kiedyś zaczęliśmy kolację wigilijną po 21.00, właśnie przeze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała się rzecz niebywała. Otóż moja małżonka na Mikołaja zakupiła mi wędkę spinningową. Jaxon Gray Stream 2,50 2-12g. Zaskoczyło mnie to ogromnie. Co prawda pomogłem wybrać, ale to pierwszy i oby nie ostatni prezent wędkarski. Jeszcze w tym roku mam zamiar przetestować.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...