Skocz do zawartości

Prezenty gwiazdkowe pod chionką


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, cygan786 napisał:

A czy to będzie dobry kijek do drop Shota?

Mam ten kijek w wersji 4-17 dł. 228 i właśnie dziś z @Kubik rozmawialiśmy na jego temat :D. Wziąłem go tak trochę z ciekawości i szczerze mówiąc to za tę kasę nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego ;). Okazało się, że tak mi przypasił, że stał się moim podstawowym kijkiem właśnie do drop shota i świetnie się sprawdza. Twój też powinien się sprawdzić, ale jak @Grendziu pisał - raczej do delikatniejszego dropa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten kijek w wersji 4-17 dł. 228 i właśnie dziś z [mention=362]Kubik[/mention] rozmawialiśmy na jego temat . Wziąłem go tak trochę z ciekawości i szczerze mówiąc to za tę kasę nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego . Okazało się, że tak mi przypasił, że stał się moim podstawowym kijkiem właśnie do drop shota i świetnie się sprawdza. Twój też powinien się sprawdzić, ale jak [mention=2]Grendziu[/mention] pisał - raczej do delikatniejszego dropa.
Właśnie do delikatnego łowienia na paprochy i lekkie gumy co kiedyś od@Grendziu kupiłem. Ciężarki w granicach 5-7g. To będzie mój debiut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cygan786 napisał:

Właśnie do delikatnego łowienia na paprochy i lekkie gumy co kiedyś od@Grendziu kupiłem. Ciężarki w granicach 5-7g. To będzie mój debiut.

Jak 5-7 g to spoko, na pewno frajda będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niechcący chyba namierzyłem mój prezent świąteczny w piwnicy zakamuflowany:$. Spore pudło, wysokie na jakieś 160-170 cm. Ciekawe co ta moja żoneczka wykombinowała, trzeba do wtorku jakoś wytrzymać. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechcący chyba namierzyłem mój prezent świąteczny w piwnicy zakamuflowany. Spore pudło, wysokie na jakieś 160-170 cm. Ciekawe co ta moja żoneczka wykombinowała, trzeba do wtorku jakoś wytrzymać. 
To pewnie choinka. Będziesz ją musiał ubierać w Wigilię.
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Semi napisał:

Niechcący chyba namierzyłem mój prezent świąteczny w piwnicy zakamuflowany:$. Spore pudło, wysokie na jakieś 160-170 cm. Ciekawe co ta moja żoneczka wykombinowała, trzeba do wtorku jakoś wytrzymać. :D

A ile masz wzrostu? ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2019 o 14:55, cygan786 napisał:

Mój prezent na Mikolaja dzis dojechał. Tak na sucho to całkiem fajny kijek . 2,50m cw 2-12g. Jeszcze tylko dokupić do niego kreciołka, nawinąć linkę i można testować na mokro. 20191204_144851.jpg20191204_144825.jpg

Kijek wygląda przesmacznie :champagne-2010: Gratki. Ja swój świąteczny kijek chyba kupię (albo nie) po świętach, bo jak na razie z budżetem zaczynam być na bakier, a lubię trzymać fundusz operacyjny na stałym poziomie.

A tak przy okazji: gdy chodzisz po tej podłodze, to nie bolą Cię stopy? ;)

To było moje pierwsze skojarzenie po zerknięciu na fotki. Sorki za żarcik. :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Linek727 napisał:

A ile masz wzrostu? ;):P

Jak się z wiekiem nie zdeptałem, to 180.:D

 

37 minut temu, elvis napisał:

To pewnie choinka. Będziesz ją musiał ubierać w Wigilię.

Już ubrana, bardziej stawiam na jakiegoś kijeczka, pokrowiec lub parasol.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...