Skocz do zawartości

Wody morskie i wędkarstwo


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Od kilku dni borykałem się z myślą, czy zabrać łódkę i powalczyć w okolicach Wicka Wielkiego, rzeki Świny, rzeki Dziwnej, zalewu Kamieńskiego, Wolina etc na łódce, czy też odpuścić. Najzwyczajniej w świecie nie chcę mi się łowić i mam ten stan od kilku długich tygodni. Nie wiem na co zachorowałem, ale jest źle. 

Tylko przez chwilę jak byłem w Wolnie  na obiedzie, pytałem się siebie: "taka piękna woda, a ja nie wziąłem łajby, dlaczego?" Może zabrakło też jakiegoś kompana, motywatora do łowienia, ale jak mi się chcę łowic, a ktoś nie może, to nie mam z tym nigdy problemu, aby pływać sam.... Od początku roku czy to zima, zimna wiosna nad wodą byłem codziennie, paluchy marzły niemiłosiernie, a ja walczyłem, aby wydłubać jednego Okonka czasami całe dni.

Jutro mam zamiar łowić w okolicach portu w Świnoujściu ( na tą chwilę nie wiem, czy tam wolno, wg ochrony, która tam przechodziła, ponoć można, więc pewnie podjadę do jakiegoś wędkarskiego i zapytam czy faktycznie można oraz wykupie zezwolenie na wody morskie). Mam dwa spinny, jeden na oksa, drugi pod sandacza, ale na razie mi się nie chcę...

IMG_20220721_153302.jpg

IMG_20220721_152910.jpg

received_457204159244106.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grendziu napisał:

Najzwyczajniej w świecie nie chcę mi się łowić

Gruby odpowiem Ci na swoim przykładzie.

To, że nie chce Ci się łowić jest rzeczą normalną i naturalną. Uważam, że facet powinien mieć chociaż dwa hobby, żeby w momencie przesilenia, a w takim jesteś, zajął się tym drugim i naładował akumulatory.

Poniżej masz wykres mojego hobby, gdzie W to wędkarstwo, a M - modelarstwo. Zamień se M, na P-picie i masz sprawę rozwiązaną :grin-min:

Powodzenia w terapii ?

???

IMG_20220722_080148.jpg

  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
46 minut temu, Hotpoint napisał:

52?

?

Żyjesz?, rano jak jechałem autem to mówili w radio że w jeziorze Barlineckim szukają dwóch osób pływających na łódce, oraz jednej w okolicach Kamienia Pomorskiego. Ja melduję, że nie pływam, czyli się odnalazłem na chwilę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...