Skocz do zawartości

Przygotowanie zanęty do method feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Greńdziu z filmem żartowałem :beer1:

A na zawody - bogato !!! Pasiecie te rybki strasznie za kilka lat na takim futrze to dźwigiem trza będzie na ryby jechać.... O.o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2017 o 13:31, Grendziu napisał:
A co mi, nie mam tajemnic. Mój sposób na Ługi Wałeckie na zawody:

Dywan:
Halibut pellet/ konopie i kukurydza z butelczką MCKARP ochotka oraz banan i jakiś ananas/ robale
Do koszyka mieszanka:
Feeder Bait MIX ACTIVE / Feeder Bait ochotka i konopia / Ringers Micros / Zmielony w pył pellet ochotka  MCKARP / - jeśli będzie się dobrze kleić i wybuchać to robale - testowałem ostatnio jak to się ma hybryda z pelletami podana z mięskiem i różnie to wyglądało. Do tego zmielone pop-upy drobno aby robiły robotę, myślałem o chlebku tostowym, ale nie chcę przegiąć
Haczyk:
dummbellsy sprawdzone - plus na haczyk FIFIS czerwony.

Nie mam zielonego pojęcia jak wyjdzie, ale będzie się działo :221_see_no_evil:

Maćku nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś film oglądałem, sam lubię tworzyć, nawet jak źle robię, to staram się wyciągać wnioski i jeśli coś nie wychodzi to tragedii nie ma, to tylko wędkarstwo :beer1:


To jest jak Koń Trojański. Podpucha dla innych, przepis na to by nic nie złowić.
A na poważnie to za dużo kombinacji. Z tego nie da się wyciągnąć żadnych wniosków. Zrób trzy, cztery mieszanki ale bardziej proste. Dwu, trzy składnikowe . Dwie linie nęcenia i wtedy próbuj.
Tak jak Maciej napisał Ringersa zastosuj jak gąbkę dla armatorów (świetny termin dla tego typu pelletów-dzięki) Plus jakaś zanęta i tyle. Ziarnami zasyp jedno , góra dwa miejsca, ale bez tej całej chemii.
I pamiętaj, sam Micros jest słabo klejący i trzeba go nieco dokleić np. melasą lub jakimś innym syropem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greńdziu z filmem żartowałem :beer1:
A na zawody - bogato !!! Pasiecie te rybki strasznie za kilka lat na takim futrze to dżwigiem trza bzie na ryby jechać.... 

Spokojnie. Tak są spore ograniczenia co do ilości zanęty i innego syfu. Jak zresztą na każdej naszej wodzie na której mamy coś do powiedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z professa będziesz zadowolony - daje dużo ryb !

Ja go używam odkąd tylko się pojawił. Z tym, że ostatnio jako dodatek do mojej autorskiej mieszanki czyli "pellet" plus miksowany chleb tostowy. Ewentualnie tak jak Ty z zanętą lub innymi normalnymi pelletami. Choć i tak z reguły to jest tylko dodatek do mieszanki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, MjMaciek napisał:

Greńdziu z filmem żartowałem :beer1:

A na zawody - bogato !!! Pasiecie te rybki strasznie za kilka lat na takim futrze to dżwigiem trza bzie na ryby jechać.... O.o

Wiem, że żartowałeś. Co najważniejsze dla mnie, może zboczenie od Ringersów - nie zalewam wodą i nie zostawiam na ileś tam minut pelletu, dodaje po prostu starannie wody i ciągle mieszam, aż uznam że jest ok i dodaje na sucho zanętę, zawsze na sucho....

@elvis lubię miksować, czy to zanęta czy pellet zawsze dawało mi to lepsze wyniki niż 2/3 składniki. Wiem, że wtedy nie można wyciągnąć wniosków, ale jeśli zawsze było skuteczne, to po co to zmieniać :P Myślałem o tym aby zrobić różne miksy do koszyczka i nadal się nad tym zastanawiam, ale 9h to zbyt mało czasu aby wyciągnąć jakieś wnioski - bynajmniej dla mnie :221_see_no_evil:
Już kombinuję co do.... Ale to info dopiero pójdzie na zawodach i mam nadzieję, że się wszyscy zgodzą:champagne-2010:
Mam zamiar jedną miejscówkę nęcić i puszczać zestaw dywanem, drugą tylko pelletami, mniej więcej jak opisałeś :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
32 minuty temu, Kubik napisał:

A ja bardzo biednie w porownaniu do @Grendziu 2 skladniki.B|

Pamiętaj, że jak wylosujesz miejsce obok mnie to nic nie złowisz, nie będę przypominać ile taka sytuacja miała miejsce jak łowiłeś ze mną.... :221_see_no_evil::beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Pamiętaj, że jak wylosujesz miejsce obok mnie to nic nie złowisz, nie będę przypominać ile taka sytuacja miała miejsce jak łowiłeś ze mną.... :221_see_no_evil::beer-chugger:

Załatwie ci Dns przed zawodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że jak wylosujesz miejsce obok mnie to nic nie złowisz, nie będę przypominać ile taka sytuacja miała miejsce jak łowiłeś ze mną.... :221_see_no_evil::beer-chugger:

A to Wy się znacie?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...