Skocz do zawartości

Okulary wędkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

450 zł za szkiełka, które zgubię, nadepnę, spadną i wypadną szkiełka czy inne plastiki?

To nie dla mnie :P

 

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Jak nadepnie 100kg to jakby słoń usiadł na biedronkę, myślisz, że by przeżyła?

 

To może być nowa motywacja do tego aby zgubić kilka(dziesiąt) kilogramów zbędnych :D

 

30 kilo mniej i nowiutkie oksy na nosie - już chcę to widzieć ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, mav3rick napisał:

No właśnie, co to za wydatek dla Ciebie emoji14.png

Zdzierca, mi w EURO liczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, mav3rick napisał:

Było mu zdjęcia nie pokazywać... Tak twarzowe Ci liczy hahahaha emoji14.png

Kupie se w wysprzedaży na targu za 5zł w październiku lepszejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo dla Grendzia mam specjalną zniżkę wynoszącą + 350% :D:D Co mogę powiedzieć o samych okularach... bezapelacyjnie najlepsze jakie miałem, no i rzecz jasna najdroższe bo jak wiadomo ceny za model oscylują w granicach 650zł za parę. Czy warto je kupić? Ciężkie pytanie... przeciętny Kowalski sobie na taki wydatek z całą pewnością nie może pozwolić, a jeśli już ktoś kupi takie okulary to na pewno nie po to żeby je walić młotkiem czy jeździć po nich samochodem. Na pewno dużym plusem jest miękka gąbka na soczewkach, co sprawia, że pasują idealnie do większości twarzy. Sama polaryzacja również jest na nienagannym poziomie. Jednak należy sobie odpowiedzieć na to, czy potrzebujemy tak pancernej konstrukcji?- myślę, że 99% osób będzie równie zadowolonych z tańszych konstrukcji ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...