Skocz do zawartości

Okulary wędkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez rok używałem jakichś okularów ze sklepu optycznego (nie pamiętam marki, ale cena około 100 zł). Były takie sobie, ale chroniły oczy podczas przedzierania się przez trzciny i krzewy. W miarę spisywały się pod kątem polaryzacji. Niestety, w trakcie pracy i przy awarii na wodzie, jakieś złośliwe krzaczory zdjęły mi te okulary z mojego czerepu i już ich nie znalazłem.

W zamian za to kupiłem okulary z firmy Rapala, bo miały odchylone szkiełka i mniej są podatne na zaparowanie. No i mają dobrą linkę zabezpieczającą przed zgubieniem. W warunkach terenowych zupełnie dobrze się spisują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podbiję temat. Moje obecne okulary zakończyły swój żywot. Budżet na nowe maks 150-200zl. Będą służyć na ryby, ale i w dużej mierze do jazdy samochodem. Polecicie coś?



Nad tymi się zastanawiam, dobre to będzie?
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5197452794
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Administrator
Dnia 11.10.2016 o 18:47, Grendziu napisał:

Plusem Wiley jest fajna gumka z tyłu, trudno to zgubić na rybach, oraz fajne etui. Dzięki @RS za prezent :beer1:

Ile bym ich nie miał, to zawsze zgubię ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już temat odkopany. Dligo się czaiłem, ale od kilku miesięcy uzhwam WileyX. Kurde na nowo wodę widzę w nich. Miałem wcześniej Solano, Arctici itp, ale żadne tak ładnie nie poprawiały kontrastu. Warto było wydać prawie 600zl.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, NPC napisał:

Sznureczek lub smycz pomoże :)

Jak dla 3 latka.

Musiałbym jakieś nity na stałe mieć w uszach. Nie ma opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Administrator

No dobra, po czasie ale zaczynam szukać. 

Drugi raz do oka wsadzać nie mam nic zamiaru. 

Szukam 2/3 pary typu gogle taktyczne. 

Jedne do pływania na speedzie na łódkę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...