Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie w Chinach online


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jeśli chodzi o AliExpress to się zraziłem gdy kupowałem smartfona - ale kupiłem go za pomocą allegro, nie doczytałem informacji, że przyjdzie z Chin i oprócz tego, że czekałem 6 tygodni to i vat musiałem zapłacić. Nie wszystko co z Chin przychodzi podlega podatku Vat czy trzeba oclić.

Tutaj przykład SPOMBA

http://www.aliexpress.com/item/Deep-Water-Beach-Carp-Fishing-Floating-Spod-Bomb-Bait-Rocket-Tackle-Tool-New/32575386087.html

Za podobnego w sklepie zapłaciłem 80zł, a tutaj niecałe 2 dolce, toż to w Polsce przesyłka jest droższa, a jeśli to coś chińskie jest tak samo dobre co już mam to nad czym się zastanawiać, jeśli jest darmowa przesyłka?

Myślę, że przy małych akcesoriach można się pobawić, ale już kupić coś drogiego i nie mieć pewności że będzie ok - osobiście nie ryzykowałbym, chociaż trochę chodzi mi po głowie kamera jakaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Administrator

Czy wiecie, że te aplikacje wymyślił Polak i stał się miliarderem. Oficjalnie także jest sponsorem LA Lakers w NBA. Szacunek.

Aplikacja jest fajna i bardzo czytelna, można z niej kilka perełek poszukać. Minusem jest to ( może jeszcze nie rozszyfrowałem) że jak chce dodać kilka pozycji tego samego produktu od tego samego producenta to nalicza mi się wielokrotność za przesyłkę...

Tak jak w tym przypadku...

http://www.wish.com/c/5790652f9c72016f8a17d5b7

A cenowo do Cralusso toż to przepaść ? 

Gdyby tak jak w Ali express były darmowe przesyłki to już bym tam narobił zakupów co niemiara ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z tej apki, i faktycznie jest tak jak mówisz. Każdy produkt =swoja cena wysyłki :/  Nie wiem może i ja czegoś nie dopatrzyłem, może trzeba się jeszcze uczyć :P 

Ale za to jest sporo towaru z wysyłką gratis - Tak! są takie oferty ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, MrProper napisał:

 

Ale za to jest sporo towaru z wysyłką gratis - Tak! są takie oferty ;) 

Nie zauważyłem takich perełek:39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...