Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie w Chinach online


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
18 godzin temu, Hotpoint napisał:

Proszę cię...

Pewnie tradycyjne przeceny bez przecen lub symboliczne parę groszy.

Trzeba dobrze szukać, żeby rzeczywiście coś dobrze kupić.

Przerabiałem już do dobre kilka razy i wątpię, żeby teraz było inaczej.

Obserwuję rzepy do wędek do auta i chyba wiem jak będzie wyglądać promocja, do tego co jest -10%. Od całość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, żyłka dziś przyszła za którą mi dwa tygodnie temu kasę oddali. Na pierwszy rzut oka jest ok, wydaje się nie przegrubiona, nie zaryzykowałem rwania w łapach, bo po mocnym naprężeniu werżnęła się mocno w palce. Zobaczymy jak z wytrzymałością będzie po kilku wypadach nad rzekę. 

IMG_20200325_180903.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dziadem;), teraz ich gospodarka będzie nas wspierać na całego więc już kupiłem znów tą żyłkę i od razu napisałem wiadomość żeby nie wysyłali, a jutro odznaczę że towar dotarł i odzyskają kasę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Semi napisał:

Nie będę dziadem;), teraz ich gospodarka będzie nas wspierać na całego więc już kupiłem znów tą żyłkę i od razu napisałem wiadomość żeby nie wysyłali, a jutro odznaczę że towar dotarł i odzyskają kasę.

Teraz ICH gospodarka będzie wspierać tylko ICH. Trzeba być afroamerykaninem, żeby do tego dopuścić i zwolnić urząd. Kupujta miód, nie żyłki :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak tam Mania kupowania na 10ta rocznicę? 

Ja niestety detalu życia nie zrobię, bo kilka dni temu to było za 72zł bodajże. 

Ponoć gumy do spinna można tanio wyciągnąć. 

Screenshot_20200327_095823_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hotpoint napisał:

Trafiliście jakąś okazję?

Mówiąc szczerze to nawet nie szukałem. Na dzień dzisiejszy chyba już nic nie potrzebuję.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał dużych 14 cm woblerów to proszę.

Chyba jako jedyne mają stelaż z drutu po całości i fajną pracę. Kupiłem kiedyś sztukę "na próbę" a potem jeszcze kilka. Warte tych paru złotych.

9,51 zł 31%OFF | HENGJIA Big Minnow 16cm przynęty 42g głębokie nurkowanie długie strzały twarde woblery z 2 # jakości haki https://s.click.aliexpress.com/e/_BSOGvf

17863072861717892396.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nigdy więcej woblerow z Chin. 

Nigdy. 

Lepiej jedem ręcznie robiony w Polsce niż u skośnookich 10 sztuk. 

Ale gumy to chyba jakieś zamówię ????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...